Skocz do zawartości
Hunter3000

[APP] [PORT] Galaxy Note 3 Launcher dla Xperia S + widget pogody + lockscreen

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalny temat tutaj: [APP][PORT] Galaxy Note III Launcher - xda-developers

Instalacja:

1. Pobrać to Dev-Host - Note III launcher dgrules.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service , wgrać przez CWM
    2. Pobrać to https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lockscreen.galaxys4&hl=en , zainstalować
    3. Pobrać to Dev-Host - Galaxy S4 Weather Widget v2 [CM10] & [CM10.1] By Linq'z Qirls'z Chinese.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service, wgrac przez CWM
    4. Cieszyć twarze

Screeny:

wI18TzU.jpgUTeJPmW.jpgGMjm3kg.jpgOzu0O4x.jpgkOYg08G.png9hpWhnd.jpg

Zalety:

• Duża konfiguracja
    • Możliwość posiadania menu aplikacji pionowe (lista)
    • Ładne, płynne animacje
    • Zakładki jak w stock CM10

Wideo:

Edytowane przez Hunter3000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hunter mam pytanie mam. Czy widget pogodowy zadziała na Trinity bez instalowania samego launchera? Wgrałem przez CWM po reboocie nie mam możliwości wybrania samsungowej pogodynki...:|

btw jak to potem odinstalować;d?

Edytowane przez Travis192

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da radę jakoś wrzucić widgety zegara i pogody od Sony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mezuin

To jeszcze powiedz mi czy instalując to masz np. na ikonce sms powiadomienie że dostałeś smsa albo np na ikonce słuchawki o nieodebranym połączeniu? Bo ja tu już o tym pisałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam, nie masz całego systemu od samsunga, wiec nie będą. Instalowałem to na stocku więc nie wiem czy będzie działać na innych systemach. Co do pogodynki od sony - sam bym chciał żeby działało włącznie z walkman ale niestety działa to tylko na stock launcherach więc pewnie będzie trzeba grzebać w samych widgetach żeby pokazywało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacrux

Wiadomo coś czy ma to wpływ na baterie?

Na filmiku gość ma DooMKernel zainstalowany... Jest ktoś kto powie jaki jest najlepszy governor i scheduler dla wydajności pracy na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam standardowe ustawienia (w sensie nie zmieniałem nic w cpu tweakach), z tego co zauważyłem niewielkie zasoby zżera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gacrux

Ok

mam tego moda od wczoraj i muszę powiedzieć, że płynność jest porównywalna do tej którą oferuje CM.

Launcher jest naprawdę godny polecenia.

Brak możliwości wysunięcia widgetu walkmana na pulpit zastąpiłem appką TTPOD.

Jeśli chodzi o lockscreen to po przyjściu smsa wyskakuje on na ekran blokady. Co jest sporym plusem.

Konsumpcja baterii w ogóle się nie zwiększyła, jednak nie wiedzieć czemu, nie mogę teraz aparatu uruchomić.

Ogólnie cała paczka modów warta zainstalowania jeśli ktoś by się wahał. Wszystko jest dużo lepsze niż stockowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mezuin

A dla mnie duża wadą jest brak powiadomienia na ikonach o sms czy przychodzącym połączeniu , a te trzymam na głównym pulpicie, problemów z walkmanem nie miałem .Launcher jest owszem płynny i ładnie wygląda, ale ten z Xperi Z Ultra albo Xperi Z1 niewiele mu ustępuje , więc zdecydowanie zostaje przy tym z Z 1, bo tu wszystko działa należycie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie, jeśli ktoś wie co odpowiada za powiadomienia oraz to że nie pokazują się niektóre widgety na innych launcherach - napisze, może da sie rozwiązać. Tak samo powiadomienia systemowe a ikonach aplikacji są stricte związane z launcherem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi