Skocz do zawartości
HrabiaDracula

Windows 7 nie odczytuje nexusa 7 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , mam problemik , otóż próbowałem podączyć nexusa pod usb ale tylko się ładuje nie wykrywa go , zaraz pojawia mi się komunikat , że nie może zainstalować sterowników , to odinstalowałem stery ADB , spróbowałem i znowu nie działa ,próbowałem kierować się tym poradnikiem [FIX] [Nexus 7] Windows 7 MTP Fix and More - xda-developers ale też nie działa :(

Edytowane przez HrabiaDracula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod Windows7 nexus jest widoczny jako urządzenie multimedialne, a nie jako dysk. Dlatego system nie przisuje mu litery dysku.

Po kliknięciu w "mój komputer" pojawia się w grupie urządzeń "urządzenia przenośne" jako przenośny odtwarzacz multimedialny. Pliki można kopiować bez problemu.

Wysłane z mojego Nexus 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

Ty myślisz ,że ja głupi jestem ? Jak by takie coś było to bym nie myślał nad tym tyle czasu

Edytowane przez positivepl
    dubel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Jest taki problem, może związane to jest z oprogramowaniem do zmiany romów, podłączaniem różnych urządzeń z androidem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Br0NaS

Jak podłączysz tel do kompa, cos ci się pokazuje na telefonie? Urządzenie multimedialne czy zero reakcji na tel? Możesz zmienić mtp na aparat? Debugowanie może włącz na telefonie? Chyba, że masz...

Wysłane z mojego Nexus 7 2013 LTE 32GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

podejrzewam, że problem polega na tym, że działa sterownik ADB i wtedy nie widać urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bronas

Telefon wykrywa mi normalnie nawet w trybie debugowania , ale jak podłączam nexusa to tylko się ładuje , tablet pokazuje ,że jest podłączony w trybie debugowania ale nic mi nie wyskakuje na windowsie :(A

@UP

sterowniki ADB usunąłem

Jakby co to mam roma PARANOID

post-241852-14255730896477_thumb.jpg

Edit:

post-241852-14255730896971_thumb.jpg

Edytowane przez HrabiaDracula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Br0NaS

@up

Usuwales sterowniki przy pomocy aplikacji wuga? W niej usuniesz wszystkie wpisy, przy pomocy jej zainstaluj drivery. Może pójdzie...

Wysłane z mojego Nexus 7 2013 LTE 32GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Melfi

Powiem szczerze, że mam taki sam problem na N4. Jedyne do czego udało mi się dojść to to, że w Menedżerze urządzeń nie mam urządzenia Nexus 4 z wykrzyknikiem. Zainstalowałem steroniki PDAnet przy pomocy Nexus Root Toolkit, ale urządzenie dalej nie wyskakuje w Windowsie. Nie mam pomysłów co z tym zrobić. Instalowałem na nowo windowsa i dlatego problem. Wcześniej było ok :/ Nawet ręczne podanie ścieżki do sterowników nic nie daję. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bronas

Usunąłem stery z wuga i dalej tak samo , pisze ,że nie zaktualizował sterowników i nexus się nie pojawia na dysku. Wgrałem od nowa ADB i normalni w tryb fastboot przechodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi