Skocz do zawartości
Bahus91

LG F5 root, rom + zwiększenie wydajności procesora, wtyczki flash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem początkującym użytkownikiem androida, posiadam LG F5 z plusa którego chciałbym nieco odchudzić z brandowanych aplikacji oraz dowiedzieć się czy jest możliwość zwiększenia zegara procesora z 1,2 na np 1,5 mhz

wiadomo jest mi potrzebny to tego jakiś root, tylko nie wiem czy potrzebuję jakiś specjalny to do tego modelu czy są uniwersalne ?

p,s, czy jest jakiś zamiennik flash playera aby otwierać swobodnie różne filmy w internecie np. you tube , weeb.tv itd?

pytam ponieważ standardowo nie ma takiej wtyczki a czytałem że adobe flash player już nie wspiera androida 4 i wyżej

z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Wystarczy zebys wszedl do tematu o F5 i tam wszystko masz.

1. Root tym sposobem dziala: http://forum.android.com.pl/f764/tutorial-root-exploit-na-aplikacjae-do-backupu-v20a-v20h-310594/

2. Zapewne cpu w Twoim tel to 2x1.5GHz, nie 1.2 - odpal dowolny program testowy.

3. Tak jak napisales flasha nie ma, bo jest html5. Ja osobiscie nie widzialem strony, ktora sie porawnie nie odpala.

[email protected]@[email protected] z LG F5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest wiele stron na których nie chodzą mi playery np weeb.tv, youtube w wersji standardowej itp.

Jest może jakaś przeglądarka która posiada takie wtyczki bądź obsługuje tego typu strony?

z prockiem miałeś racje sprawdziłem programem antutu i faktycznie jest 1,5ghz wynik ogólny w tym programie wyszedł na poziomie 17000 nie wiem tylko czy to możliwe ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psz3mo

Tak to mozliwe z tym wynikiem.

Ja do neta uzywam boat browser, ale na chrome tez nigdy problemow nie mialem.

[email protected]@[email protected] z LG F5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boat browser fajna przeglądarka, używam jej na Ace. Czekam na swojego F5 są już jakieś roomy godne uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdVan

@up

Mam spore wątpliwości czy wgl. jakiś istnieje na F5 :...:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam F5 już od dosyć długiego czasu, próbowałem root-a wszystkimi metodami - żadna nie działa . Mam brand PLAY ( kompilacja JZO54K).

Jest jakaś inna opcja rotowania ? Czy da się wgrać nie brandowy system do F5 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi