Skocz do zawartości
pjfox

Jaką prędkość ściągania osiągacie po WiFi?

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

A ta n-ka jest głównie do DLNA zrobiona żeby możnabyło bez problemu odtwarzać film na TV bez żadnych przycięć i w HD of cors :P ( no może nie na defy to hd...)

Nie wystarcza. Na sgs co ok 20 sekund obraz się zatrzymuje na 2-3 sekundy, oczywiście nagranie 720p.

-

Tapnięte z SGS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamno

Witam.

Mam takie pytanie. Mój komputer łączy się z WIFI z prędkością 300Mb (tyle pokazują właściwości połączenia).

Natomiast dwa różne samsungi, mimo, że też teoretycznie wspierają N, tylko 65. Dlaczego?

Szyfrowanie zdjęte, wymuszone N w routerze. Acer wykorzystuje całą szerokosc kanału, a telefony nie.

Czy to jest blokowane przez Androida? Tak jakby ta "N" w telefonie to nie byla do końca N, a 1/4 N.

Ktoś ma jakiś pomysł? Nie robi mi to, bo i tak mam 30Mb na świat, więc styka i te 65. Pytam tylko teoretycznie...

Dodam, że zmiana szerokości kanału (20/40MHz/Auto) nic nie daje. Wszystkie urządzenia łączą się przy każdym ustawieniu, a telefonu zawsze tylko 65 Mbs - chociaż komputer 300 pokazuje tylko przy ustawionym Auto w routerze.

Nie jest to kwestia routera, bo w innych miejscach to samo - nie uzyskalem nigdy więcej niż 65 Mbps.

Edytowane przez adamno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi