Skocz do zawartości
szymel00

Jelly Bean Extreme 4.1.2

Rekomendowane odpowiedzi

Dizzy
    ...szymel robi ci laske...

Robert weź popraw polskie znaki bo szymel pewnie woli mu robić łaskę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem pierwsze wrażenie? ścina tak że po 3 minutach użytkowania odinstalowałem bo nie idzie korzystać. Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Po 3 minutach to cięzko oceniać szybkość , być może że fon się synchronizuje ze sklepem play (pobiera apki kontakty itp)

mi zawsze na początku muli po godzinie można ocenić czy jest ok czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj systemowi na ulozenie sie jak to sie mowi z 15 min potem oceniaj ;) i nie dodawaj "nie polecam" bo szymel szajsu nie daje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    zainstalowałem pierwsze wrażenie? ścina tak że po 3 minutach użytkowania odinstalowałem bo nie idzie korzystać. Nie polecam
    Ja narzekam? Powiedzenie prawdy, doradzenie i już hejting. Ciężko ludziom dogodzić.

Notatka od Administratora: szymel00
    wykrzyk.png Panowie jeśli nie macie nic sensownego do powiedzenia w tematach to proszę abyście się nie udzielali, każdy kolejny spam, będzie nagradzany zgodnie z taryfikatorem forum, Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

Mi system smiga super jak na stocka ;-) kilka postow wyzej jest mowa o sychronizacji-jakiej ? Jakies zmiany ?. Jedno co zauwazylem to chyba troche szybko nateria spada. Hmm..

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi system smiga super jak na stocka ;-) kilka postow wyzej jest mowa o sychronizacji-jakiej ? Jakies zmiany ?. Jedno co zauwazylem to chyba troche szybko nateria spada. Hmm..

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

A widzisz ty taki niewtajemniczony a tu tak scisle tajnie zostal udostepniony system najnowszej generacji ;) Hardtmuths

masz i czekamy na obiektywne opinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zdecydowałem się zainstalować ten ROM. Konfiguracja początkowa jest nie do przejścia. Tylko komendy głosowe i brak klawiatury. Ustawienie konta Google powtarza się cały czas mimo, że je utworzyłem. Tylko język polski. Przy wyborze innego języka pokazuje się na ekranie błąd LGsetupwizard has stopped. Płynność działania konfiguracji jest taka jaka była np. Opóźnione wyświetlanie liter/cyfer wpisywanych na klawiaturze. Dalej to kilkusekundowe czekanie na wyświetlenie kolejnej karty konfiguracyjnej. Przeinstalowałem system i nadal to samo.

Edytowane przez Hardtmuths

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

@up

Czytaj pierwszy post, klawiaturę zmieniasz w ustawieniach z glsowej na zwykłą od google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowane, sprawdzone. Działa, aż miło. MISTRZU jesteś nieoceniony. ;) Jak komuś coś muli to niestety nie jest wina tego romu. Nie ma przymusu jego używania. Naprawdę ludziom to nie dogodzisz!!!

Maestro gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi