Skocz do zawartości
Raciborski

Prośby o Reupload, Upload, Romy, Modyfikacje itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Raciborski

W tym temacie proszę tylko i wyłącznie zamieszczać prośby o
    Reupload
    Upload
    Romy
    Modyfikacje
    Kernele
    Tutoriale
    I tym podobne

W tym temacie nie dyskutujemy,nie spamujemy. Każdy taki wyczyn będzie usuwany.

Uwaga !

Nie robimy mirrorów ,gdy autor np. romu nie wyraża na to zgody ! Nie zastosowanie się do tej informacji,będzie skutkowało ostrzeżeniem.

Edytowane przez bartekc00
    usuwanie prefiksu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wychodzi na to że będę pierwszy :) poproszę jakiś backup z CWM(nie musi być czysty), gdyż chciałbym spróbować stworzyć jakąś modyfikację stockowego Romu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem :/ wsumie sam sobie go stworzyłem. Zformatowałem system w cwm. Prosiłbym o pełny backup do p710 z play, wsumie chyba nie koniecznie. Telefon ogólnie śpi na logu lg. Męcze się kdz romem v10e ale niestety wyskakuje mi błąd LoadLibrary Error(126). Wchodzi w serwice mode to jeszcze będzie żył ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Jeśli masz taki błąd to prawdopodobnie nie masz sterowników adb zainstalowanych. A jeśli chodzi o pełny backup to u mnie ma on ponad 2gb i nie mogę na żaden serwer wrzucić bo ma za dużo pojemności :(

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

.............................

Potrzebuje tylko sam obraz systemu zrobiony przez cwm. Przyda sie też.init.qcom.post_boot.sh , vold.fstab orginalne nie edytowane.

Edytowane przez Tomano Elomano
    zasady wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ldawid
    Notatka od Moderatora: ldawid
    wykrzyk.png Przypominam wszem i wobec iż, W tym temacie nie dyskutujemy,nie spamujemy. Każdy taki wyczyn będzie usuwany. Proszę o zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka. Ostatnio przeglądałem internet i znalazłem to: Модификация софта и украшательства для LG Optimus L7 II - 4PDA (trzeba użyć translatora). W 1 poście w zakładce instrukcje znalazłem "zmiana tła ustawień" czy coś w tym stylu. Po kliknieciu przenosi nas na strone z opisem, jak wszystko zrobić. Niestety, ja jeszcze jestem zielony w sprawach edycji plików, dlatego prosiłbym kogoś, kto się na tym zna, żeby przerobił mi plik lge-res.apk według tej instrukcji. Oczywiście pliki :lge-res.apk, framework-res.apk - Télécharger - 4shared. Za wszelką pomoc dziękuję ;)

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BR4KUS

Siemka, ma ktoś może backup swojego romu z cwm? Albo .zip z romem pod recovery...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, prosiłbym któregoś z forumowiczów o download oryginalnego framework-res.apk z lg l7 II(p710), ponieważ pozmieniałem w nim parę rzeczy i nie powiodła mi się instalacja, a zapomniałem zrobić sobie backup systemu no i telefon się nie włącza, najpierw jest logo lg a później dojdzie do bootanimacji i cały czas ją powtarza, mój system to v10e, proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, potrzebuje oryginalną przeglądarke z 10j i plik .odex, bo niechcący usunąłem te pliki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi