Skocz do zawartości
sentax

Etui, futerały, bumpery do Z1 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za co ;) Daj znać jak przyjdzie bo też mam zamiar zamówić tylko czekam aż zrobią mi kartę stałego klienta w sony sentre bo niby jest zniżka na akcesoria :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bruus
Nie ma za co ;) Daj znać jak przyjdzie bo też mam zamiar zamówić tylko czekam aż zrobią mi kartę stałego klienta w sony sentre bo niby jest zniżka na akcesoria :P

Właśnie dostałem maila, że jutro kurier przywiezie :)

Tapnięte z Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lockin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sentax

Odwiedziłem wczoraj Sony Center i kupiłem takie etui.

Roxfit Gel Shell Case for Sony Xperia Z1 - Nero Black

Nie powiększa zbytnio gabarytów telefonu, poza tym wygląda estetycznie. Niestety przeźroczyste plecy rysują się w zastraszającym tempie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bruus

Wczoraj po godzinie 13 złożyłem zamówienie tego etui:

Sony Lens Style Camera Case for Sony Xperia Z1 - Black :: MobileFun Ireland

Dzisiaj rano po godzinie 8:00 kurier zjawił się z zamówionym towarem. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem, że paczka nadana była z Holandii. Szok.

Ale wracając do samego etui no to powiem , że jak ktoś ma któryś obiektyw QX-10 / QX-100 to musi mieć to etui.

Spasowane idealnie Telefon wygląda bardzo dobrze, normalnie aż szok. Kolega mający iPhone 5 jak to zobaczył to mu, że tak powiem kopara opadła :D.

Polecam, gorąco właścicielom obiektywów

Bruus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłeś z tego liku co Ci podałem od sony.pl? Chyba będę musiał zamówić też bo pytając w sony centre dalej nie mają i pewnie dlatego przyszło z Holandii :P

Edytowane przez Chinchilla
Nie cytujemy poprzedników - regulamin 4.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojt
Wczoraj po godzinie 13 złożyłem zamówienie tego etui:

Sony Lens Style Camera Case for Sony Xperia Z1 - Black :: MobileFun Ireland

Dzisiaj rano po godzinie 8:00 kurier zjawił się z zamówionym towarem. Jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem, że paczka nadana była z Holandii. Szok.

Ale wracając do samego etui no to powiem , że jak ktoś ma któryś obiektyw QX-10 / QX-100 to musi mieć to etui.

Spasowane idealnie Telefon wygląda bardzo dobrze, normalnie aż szok. Kolega mający iPhone 5 jak to zobaczył to mu, że tak powiem kopara opadła :D.

Polecam, gorąco właścicielom obiektywów

Bruus

duzo to etuii pogrubia telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bruus

Telefon wygląda bardzo smukle, tak jak by to etui było częścią jego obudowy a nie oddzielną rzeczą.

Bruus

---------- Post dołączono o 06:33 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Zamówiłeś z tego liku co Ci podałem od sony.pl? Chyba będę musiał zamówić też bo pytając w sony centre dalej nie mają i pewnie dlatego przyszło z Holandii :P

Dokładnie, z tego co podałeś. Na stronie widnieje status, że są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi