Skocz do zawartości
sentax

Etui, futerały, bumpery do Z1 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

caiser
    Co sądzicie o tym?

Muvit Bimat 360 Case for Sony Xperia Z1 - Black :: MobileFun Polska

ja generalnie szukam czegoś "książeczkowego" ;)

w tym etui mozna normalnie korzystac z ekranu, czy za kazdym razem trzeba otwierac "drzwiczki"?

bo jak na razie mam takie:

Roxfit Gel Shell Case for Sony Xperia Z1 - Nero Black

czyli to, ktore podal @sentax, ale u mnie tak samo strasznie szybko porysowaly sie plecki, a ten muvit wyglada calkiem estetycznie, wiec moze by zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie tylko jedno zastanawia: te pokrowce rzeczywiście jakkolwiek chronią wnętrze z1? w domyśle pokrowce zwykle chroniły wygląd zewnętrzny głownie a ten po updaku był niemal idealny... raczej kawałek materiału nie zamortyzuje specjalnie uderzenia a szkoda osłaniać tak ładny tel jakim jest z1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keth
    w tym etui mozna normalnie korzystac z ekranu, czy za kazdym razem trzeba otwierac "drzwiczki"?

bo jak na razie mam takie:

Właśnie sam się zastanawiam, bo mnie kusi, ale miałem nadzieję, że ktoś się wypowie, kto je ma.

@singularity, wszystko zależy od upadku, na yt faktycznie jest drop test, gdzie telefon ma tylko małe obicia, ale nie chce się włączyć. Ale z kolei w komentarzach pojawiały się głosy, że niektórym telefon po upadku działa, ale za to pojawiały się większe obicia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sentax

Raz popełniłem ten błąd i nie wsadziłem telefonu w pokrowiec. Note 2 po dwóch tygodniach użytkowania upadł mi z wysokości kieszeni, ekran do wymiany...Nie mam zamiaru ryzykować z Z1, tym bardziej że już zaliczyła jeden upadek i etui spisało się wyśmienicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem etui Krusell. W porównaniu do poprzedniego jaki miałem na LG 4X, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie cienkość etui. Telefon wygląda w nim całkiem ok, otwory są powycinane ok ale... otwór do przycisku odblokowania jest z dodatkowym kołnierzem przez co strasznie trudno jest go nacisnąć. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to najczęściej używany przycisk to trochę słabo to wyszło. >:(

331dssw.jpg

Edytowane przez Raciborski
    Zdjęcia, filmy, Logi itp. proszę następnym razem samemu zamieszczać w spoilerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupujcie etui plastikowego, jeżeli chcecie zabezpieczyć swój telefon. Etui plastikowe chroni tylko przed rysami i też nie zawsze. Na pewno nie chroni przed upadkiem. Najlepsze etui chroniące przed upadkiem to etui gumowe/silikonowe, wykonane z elastycznych materiałów, które dobrze amortyzują upadki naszego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak upadnie z duzej wysokości to żadne etui nie pomoże. Poza tym fonik ma się też ładnie prezentować w etui i ma być praktyczne.

Mi zależalo głownie na ochronie ekranu i plecków przed zarysowaniami.

Bo np jak upadnie Ci na nierówna powierzchnię ekranem to nic nie pomoże :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spigen glass pomoże. No nie popadajmy już w paranoje. Telefon jest od tego, żeby go używać, a nie obchodzić się z nim jak z jajkiem. Postawcie go najlepiej na półkę na wystawę albo do muzeum. Wiem, że to polska mentalność (bo nie ma funduszy na naprawę), ale postarajcie się z tym żyć i chociaż troszeczkę pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi