Skocz do zawartości
sentax

Etui, futerały, bumpery do Z1 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą już od kilku lat posługujemy się aparatami dużo bardziej wrażliwymi na upadki, niż było to w przypadku starych słynnych nokii 3310 czy 6310... tym bardziej nie rozumiem, dlaczego nagle tak wszyscy się boją upadków, chyba szanujemy troszkę nasz sprzęt ? Dlatego przeżywanie czy pęknie czy nie pęknie nie ma większego sensu, bo wszystko ma prawo się zepsuć po poważnym upadku, tym bardziej tak wysokiej klasy sprzęt, którego priorytetem jest działanie, a nie "niezniszczalność".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście etui kupilem dla tego ze mi sie podoba oraz jeszcze bardziej czuje klase premium w lapie ;P A przy okazji sie nie porysuje ;)

Sent from my Xperia™Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także planuję kupić roxfit'a ale wersję na same boki(sylikon/guma), nie lubię książkowych opakowań, a zależy mi jedynie na odrobinie amortyzacji, gdy telefon spadnie z łóżka.

Niestety w Sony Center powiedzieli mi że takiego jeszcze nie ma dla Z1 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spigen glass pomoże. No nie popadajmy już w paranoje. Telefon jest od tego, żeby go używać, a nie obchodzić się z nim jak z jajkiem. Postawcie go najlepiej na półkę na wystawę albo do muzeum. Wiem, że to polska mentalność (bo nie ma funduszy na naprawę), ale postarajcie się z tym żyć i chociaż troszeczkę pogodzić.

Nie LUBIĘ jak Ktoś pisze takie dyrdymały typu <postaw go na półkę> jak wydasz 2.5 KZ TO BEDZIESZ to cacko chciał miec zawsze jak nowe nie podrapane itd i uszanujmy to że są osoby co lubią dbac o swoje nawet jak by to miało byc mniej wygodne !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ma Krussel colorcover i folię na ekranie - sprawdza się świetnie i ładnie wygląda, a cena rozsądna. Choć rzeczywiście jest sztywny i trudno się zdejmuje. Jeśli się połamie to kupię pewnie coś z silikonu/gumy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra a ja sobie pozwolę wrócić do tematu bo trochę zboczyliśmy. Czekam aż mój Soniak wróci z serwisu ale już zamówiłem folie i teraz szukam etui.

Na czym mi zależy, żeby chronić boki (guma/silikon) przed małymi upadkami(np. z łóżka), ale słyszałem że niektóre pokrowce utrudniają wciskanie "powera", czy ktoś może coś polecić?

I takie pytanie, czy warto kupować coś z plecami czy nie? Zamówiłem carbonową folię na tył, więc myślę że to wystarczy. Pokrowce książkowe czy też plastikowe odpadają, z przodu nie chcę nic mieć poza ekranem. Czekam na polecenia i ewentualnie linki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście krusell ma wystający pierścień wokół powera, ale to nawet zaleta bo chroni go przed przypadkowym wciśnięciem lub uszkodzeniem w kieszeni. Ja się przyzwycziłem

wysłane z sony xperia z1 przez tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten przycisk wygląda na dość dobrze zrobiony więc raczej nie powinien się sam uszkodzić, a jednak pokrowiec chyba by nieco przeszkadzał gdy szybko chce się wybudzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie wypadła ta aluminiowa tulejka która jest wklejona wokół przycisku power. Dobrze , że ja znalazłem. A wypadła mi przy zdejmowaniu Krussela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi