Skocz do zawartości
sentax

Etui, futerały, bumpery do Z1 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem na razie u tego goscia takie ( tylko czarne) w ramach oczekiwania na cos docelowego w normalniejszych cenach

http://allegro.pl/etui-futeral-nakladka-obudowa-do-sony-xperia-z1-i3640264839.html

w gratisie dostałem folie na ekran 2szt

samo etui bardzo porzadnie wykonane biorąc pod uwage taka cene, miłe w dotyku i duzo mniej sliskie niz sam tel

jak na razie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś z Was dłuższą styczność z roxfitem (przeźroczyste plecki i silikonowe boczki) zastanawiam się nad nim, ale z przesyłką wychodzi mi około 80zł. Co sądzicie ? Oczywiście pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sentax

Ja używam etui Roxfit od trzech tygodni. Telefon zaliczył jeden upadek i wyszedł z tego bez szwanku. Przeźroczyste plecki rysują się w zastraszającym tempie. Etui dobrze przylega do krawędzi, niestety między telefon a plecki dostaje się syf. Po wypadzie na ryby kilka ziarenek pisaku dość mocno porysowało tył telefonu który na szczęście zabezpieczyłem dodatkową folią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem tego Nillkina ale na Ebayu za 24 zł z Chin, jak dojdzie to dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dean88

Witam, używał z was ktoś Case-mate tough ?

zastanawiam się nad czymś takim. W galaxy S3 miałem otter box commuter i byłemz niego bardzo zadowolony telefon po roku wyglądał jak co dopiero wyjęty z pudełka.

Oryg. Etui Cover CASE-MATE TOUGH Sony Xperia Z1 (3635993621) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Ja mam Nillkina z Chin. Etui fajnie wygląda na słuchawce a dodatkowo była folia na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

To okienko ma jakąś funkcjonalność? Działa jak w Galaxy S4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Jestem posiadaczem tego ( ROXfit Book Case (Carbon Black) pokrowca od tygodnia i z czystym sumieniem mogę go polecić osobą którym zależy na kompletnej ochronie telefonu przy zachowaniu przyzwoitej grubości.

Ale ostrzegam przed wsadzaniem kart płatniczych itd!! Po 2 dniach noszenia karty ekran uległ zarysowaniu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Keth

^tak z ciekawości, gdzie i za ile kupiłeś czarny? Bo o ile inne kolory można kupić poniżej 100zł, tak czarny widze tylko jeden na Allegro za 180zł :/

i drugie pytanie - czy złącze magnetyczne telefonu w tym etui jest zabudowane, czy można bez problemu przez nie ładować telefon bez wyciągania telefonu z etui (tylko po otworzeniu klapki)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi