Skocz do zawartości
robak56

Simlock w Motoroli Defy-jak zdjąć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to możliwe, że jedni z Orange mają założony simlock inni nie? NA początku nie zakładali czy odwrotnie? A i słyszałem, że te z konkursu testowego Orange były czyściutkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem zdarzają się modele bez simlocka najczęściej nie mają loga albo pudełko mają standardowe motoroli czasem da się tak rozpoznać,najlepiej przed kupnem się spytać czy ktoś sprawdzał albo jeśli defy mają różne pudełka to spytać siej jakie jest,dla defy orange chyba nie daje loga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze nie widziałem pudełka zrobionego rzez orange do Defy, chyba takowych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

To może akurat nie przy tym telefonie.Wiesz co ja jak będę kupował defy to możliwe że kupię z simlockiem na orange i go zdejmę w ich salonie za te 77zł na gwarancji bo używam główny nr w playu,dodatkowy mam tylko w orange,telefony z orange są tańsze na allegro i większość ich jest a ja jak będę chciał kupić to chcę wydać ok. 800zl a widzę oferty za 750zł nówki z orange,te bez sim też się zdarzają ale ludzie przez to więcej żądają w większości przypadków.

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CjRudi

Ja polecam ściąganie simlocka w salonie z dwóch powodów:

1. Jest taniej - 89 zł w simlock24 - 77 w salonie..

2. Szybciej - w simlock24 czekasz przynajmniej 2 dni, ja kod z orange miałem na mailu po około 20 godzinach.

Co prawda nie wszyscy mają dostęp do salonu firmowego Orange i takim osobom pozostaje ściąganie przez internet kodem. Ściągając simlocka poza salonem nie traci się gwarancji, o ile nie jest to ingerencja w sprzęt. Podsumowując - ściągając kodem z simlock24 nie tracimy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że tracimy ponieważ nie mamy żadnego potwierdzenia w gwarancji tego wykonania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CjRudi

Źle myślisz, simlock nie ma nic do gwarancji. Nie traci się gwarancji po zdjęciu simlocka. Zdejmując w salonie też o tym nie piszą w gwarancji. Gwarancja realizowana jest w serwisie motoroli, nic ich nie obchodzą simlocki poszczególnych sieci. A takie niusy tylko wprowadzają ludzi w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jest dokładnie potrzebne do ściągnięcia w salonie za 77zł w jakim czasie to robią? nie wiem czy nie kupię w ostateczności telefonu z simlockiem na orange a potem go zdejmę w salonie,wkurza ten orange :(

---------- Post dołączono o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Ja też bym mógł za 750 na allegro :D.Jak ktoś chce mogę dać aukcję taką co na taką cenę gość się zgodzi mi i tak się nie przyda bo szukam bez simlocka nie mam czasu na zabawy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    flame1

Defy na pudełku może nie mieć żadnego loga orange a i tak mieć simlocka więc trzeba uważać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W naszym kraju żadna sieć nie branduje pudełka Defy. Jeżeli chodzi o sieć Orange to jeżeli na pudełku na białej naklejce jest napisane ORANGE to jest z simlockiem, jeżeli jest napisane RETAIL - bez blokady

Edytowane przez Borowik13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x