Skocz do zawartości
robak56

Simlock w Motoroli Defy-jak zdjąć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zdejmowałem w salonie orange,polecam:),ja to miałem dziwny przypadek chciałem kupić telefon bez simlocka taki kupiłem na allegro przed wpłatą zadzwoniłem do gościa żeby sprawdził i simlock był więc mu powiedziałem jeśli obniży cenę o koszt zdjęcia simlocka to kupię,obniżył :) w sumie wydałem 842 zł ze zdjęciem simlocka za nówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem za 350zł nówkę z UK ORANGE więc nasze polskie Orange mi nie pomoże. Chciałem sam pachem ściągnąć ominąć simlocka. I naprawde niema dla mnie znaczenia że telefon po formacie znowu będzie miał sima. Liczę na jakąś pomoc. a co do linku chodzimi mi o ten sposób: http://forum.motofan.ru/index.php?showtopic=1728077&st=80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tej

Witam.

Mam pytanie odnośnie blokady sim-lock w tym telefonie.

1. Czy można zdjąć blokadę simlock w salonie Orange?

1a. Czy jest tu usługa płatna i ile ewentualnie kosztuje?

1b. Czy traci się gwarancję?

1c. Jakie są wymagane dokumenty aby takiego sim-locka zdjąć?

2. Czy ktoś sprawdzał czy da się obejść blokadę sim-lock kartami typu turbo sim?

3. Czy są jakieś inne ( darmowe sposoby na obejście/usunięcie całkowite) simlocka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Tak

2.77zł płatne w kasie :)

3.Gwarancji się nie traci w takim przypadku

4.Karta gw.,faktura,ja tam jak chodziłem zdjąc w tym telefonie simlocka wziąłem całe pudełko w nim wszystko i oczywiście te 2 rzeczy :D

zawsze lepiej wszystko wziąć niż mi np. ktoś powie że chce sprawdzić imei czy się zgadza ten z pudełka z tym z telefonu.

5.Pewnie się jakoś da ale ja bym tak się nie bawił

6.Raczej w domu samemu nie usuniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5. wiele kart turbosim nie działa z defy, to jak gra w totolotka

6. jest patch na ominiecie simlocka ale instaluje sie go na cyanogen'a i działa tylko do formatu telefonu, tzn ten patch jest dośc stary i nie wiem czy działa pod najnowszymi wersjami CM, jak co to szukaj na xda. Ew szukaj na www stron gdzie ściągają simlocki, płacisz podobna sumę do tej w orange wysyłasz imei telefonu i dostajesz kod odblokowujący, ale nie masz wpisu w karcie gw.

ogólnie to polecam metodę w salonie orange, bo masz święty spokój, wpis w karcie, gwarancje na usługę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tej

Ciekawe tylko czy w każdym salonie Orange ściągają tą blokadę ... znając życie to nie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno tylko firmowe czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko w firmowym salonie, nie może to być zwykły salon sprzedaży/placówka/stoisko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x