Skocz do zawartości
Waszko80

Galaxy S4 Mini która mocniejsza bateria jest najlepsza

Rekomendowane odpowiedzi

ile bedzie to kosztowac? Samsung Galaxy S4 Mini Power Bank External Battery Case - Black (2600 jak to jest na granicy? i pewnie pojdzie pol roku:P

http://tincom.en.alibaba.com/product/1213553229-220556509/original_factory_power_pack_case_for_s4_mini_i9190_wholesales.html a to 9$ kosztuje?

Edytowane przez madmax86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do i9192 jako awaryjny zamiennik zakupiłem tą 3.7V 2800mAh Replacement Li-ion Battery for Samsung Galaxy S4 Mini i9190, cena 3,5$. Działa tak samo lub trochę lepiej niż oryginał - 3-4 dni normalnego użytkowania, trochę ciężko domyka się oryginalna klapka, z klaką akcesoryjną z flipcover nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ile w sumie zapłaciles za nia? i czemu jest taka strasznie tania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak napisałem dokładnie 3,45$ z przesyłką. A ze tanio to chyba dlatego że bezpośrednio z Chin - trzeba poczekać około miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a płacisz przy odbiorze czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

Z gory tam sie placi :)

Ja kiedys zamowilem pokrowiec na note2. Wplata z gory a paczka za 3tyg byla u mnie. Myslalem ze wtopilem a jednak skosno-oki wyslal.

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ppit

a korzystał ktoś z [HLI-I9190XL] Buy Mugen Power 4000mAh Extended Battery for Samsung Galaxy S4 Mini 3G / Samsung Galaxy S4 Mini Duos with Battery Door są zamienniki na aliexpress za ok. 10 dolarów ale nie mogę znaleźć dedykowanych do duala i9192, ktoś może kupował, korzysta, jakies wrażenia ??? z góry dzięki

---------- Post dołączono o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

dokładnie chodzi mi o taki zamiennik 3000mAh Portable Power Bank / External Battery with Battery Indicator for Samsung Galaxy S IV mini / i9190 /i9192 (White)-in Mobile Phone Batteries from Electronics on Aliexpress.com możecie ocenić czy to będzie działało w Polsce, w sensie czy są jakieś różnice w napięciach prądu itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że temat jest o baterii większej i lepszej od fabrycznej samsunga jednak jak wiadomo nowe baterie znacznie lepiej trzymają energię ;) Avans ogłosił upadłość więc można skorzystać jeśli ktoś chce wymienić na oryginalną samsunga iestety szukałem do mojego note 3 i nie znalazłem

Bateria SAMSUNG EB-B500BEBECWW - sklep internetowy Avans.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś coś testował z większych baterii?

Jeśli tak to proszę o jakis feedback ;)

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam Galaxy S4 mini od roku i fabryczna bateria nie była formatowana bo facet w sklepie RTV Euro Agd powiedział ze nie trzeba i bateria trzyma w stanie " spoczynku " kiedy tylko raz na dzień zadzwonię czy nie robie prawie nic 4 dni ale kiedy mam włączone wifi i korzystam z internetu bateria leci w 1 dzień i moje pytanie czy da sie kupić i będzie pasować jakąś baterie mocniejsza ? np. 3000 mAh ? albo większą ? i jesli tak to prosze o namiary sklepów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi