Skocz do zawartości
danielkl

Gigabyte gsmart g1317 z androidem 2.2 za 799zl w euro rtv agd

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie czy ten dual sim bedzie hitem tak jak zte blade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba shitem. Dual sim to jedyna rzecz która ujdzie, reszta to starocie, ktore mamy za 350 zł. Blad w specfikacji na stronie rtv, ma 256 mb ramu. Do tego rodziałka 240x400, procek 528 mhz (qualcom) i to za 800 zł? To ja o wiele lepszego swifta czy x8 moge miec za 2x tanej..w tej cenie to milestone/p500 mozna kupic czy Zte Blade i jeszcze 200 zł na piwo bedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A propos tego dual-sim. Czy to będzie taki dual-sim, który będzie pozwalał przyjmować wchodzące telefony równocześnie na obie karty sim, czy trzeba będzie je przełączać, aby korzystać tylko z jednej, a druga w tym momencie będzie po prostu wyłączona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga karta jest wyłączona. Jak ktoś dzwoni na drugi numer podczas trwania rozmowy z SIM1, słyszy w słuchawce "abonent jest czasowo niedostępny". Włączony internet na SIM1 nie uniemożliwia rozmowy z SIM2. (Chcesz tel, który ma full dual standby -> LG GX500)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hajer
    chyba shitem. Dual sim to jedyna rzecz która ujdzie, reszta to starocie, ktore mamy za 350 zł. Blad w specfikacji na stronie rtv, ma 256 mb ramu. Do tego rodziałka 240x400, procek 528 mhz (qualcom) i to za 800 zł? To ja o wiele lepszego swifta czy x8 moge miec za 2x tanej..w tej cenie to milestone/p500 mozna kupic czy Zte Blade i jeszcze 200 zł na piwo bedzie

Myślę że Dual może przyciągnąć tylko klientów nie interesujących się światem mobilnym . Jak ktoś chociaż troszkę się interesuje tym co się dzieje w świecie komórek to gsmart g1317 wielkiej furory nie zrobi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Hajer -> yyy... dlaczego tak sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hajer

Bo ja bym wolał np coś takiego Samsung Galaxy S i9000 IDEAŁ ! Gorąco polecam! (1864197575) - Aukcje internetowe Allegro za 800 zł a Galaxy nie trzeba reklamować bo każdy słyszał jaka to maszynka ;) . Myślę że dual sim mnie nie przekona i wolałbym jednego Galaxy a do tego za 100 zł kupiłbym byle jaką słuchawkę w komisie . Jeden fon do zabawy a drugi do kontaktowania się z osobami z drugiej karty . :D No ale nie każdy może jest takim wariatem jak ja. No ale nie chcę cię kolego obrażać czy też ci jakoś docinać bo widzę że jesteś właścicielem G-Smarta .Każdy ma wolny wybór a o gustach i guścikach się nie dyskutuje . Zresztą ja wyznaję teorię że lepszy najsłabszy telefon z Androidem niż najmocniejszy bez niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko :-) W ogóle nie czuję się urażony :-) Wybrałem 2-simowca, bo trochę niewygodnie wciskać w kieszeń dwie słuchawki :-). Co do 1317D, owszem zgoda - lepszy byłby 1315 albo 1345 (:>) ale jak się nie ma co się lubi.... ;-)

Wydaje mi się, że coraz więcej ludzi skłania się ku opcji 2xSIM i osobiście cieszy mnie to, że w końcu pojawiają się na rynku telefony z Androidem. Żeby jeszcze bardziej wydajne akumulatory były.... no, ale myślę, że jest to kwestia czasu :-)

---------- Post dołączono o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Zresztą ja wyznaję teorię że lepszy najsłabszy telefon z Androidem niż najmocniejszy bez niego

True... True... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marrx

tak po prawdzie nie wiem czemu operatorzy wzbraniają się przed dual-sim. Przecież i tak używać tego będzie mniejszość, i to ta świadoma mniejszość. Więc jeśli ktoś będzie miał neta na jednej karcie a z drugiej rozmawiał to sumarycznie dla operatorów zysk, bo trzeba płacić za utrzymanie obu kart a nie tylko jednej. To że ktoś np włoży kartę z Orange i Play i będzie rozmawiał z tej karty co jest w danej chwili tańsza - to nie jest jakiekolwiek zagrożenie dla operatora, przecież zyski=straty na tym będą znikome, i śmiem twierdzić że zrekompensuje się to np dłuższymi rozmowami. Taki SGS z dual sim byłby naprawdę fajnym telefonem - a póki co dualisimy jakie są do dyspozycji to jakieś stary i inne gsmarty (sorry)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja. Dual nawet nie zawsze oznacza innego operatora.

Ale takie rozwiązania są też dla chcących zmniejszyć koszty, więc "pierwszy operator" zawsze straci.

Ja od lat wykorzystuję ca. tyle samo minut - nie interesuje mnie globalna kwota, tylko cena takiego pakietu. Promocje "będziesz mógł rozmawiać więcej" omijam z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x