Skocz do zawartości
kams90

jak odblokować możliwość dzwonienia?

Rekomendowane odpowiedzi

Bonobo

Do odważnych świat należy:D

Nie bojaj nic, nie uceglisz. Jeżeli coś się pokaszani to wgraj ponownie firmware i po kłopocie. Miałem taką sytuacje na 9702, podmieniłem montowanie pamięci i było dobrze, ale zachciałom mi się eksperymentowania z linijką odpowiedzialną za montowanie pamięci na USB no i sie bestia na logo producenta zatrzymała. Ponowne wgranie softu sprawe załatwiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenkra
    Podmiana pamięci powinna zadziałać jak na większości urządzeń z androidem. Oczywiście najpierw roocik, działa metoda dla S6000. W pliku vold.fstab podmieniasz:

dev_mount sdcard /storage/sdcard0 [email protected] /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-msdc.0/mmc_host

dev_mount sdcard2 /storage/sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-msdc.1/mmc_host

na:

dev_mount sdcard /storage/sdcard0 [email protected] /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-msdc.1/mmc_host

dev_mount sdcard2 /storage/sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-msdc.0/mmc_host

i powinno zadiałać, tylko nie jestem pewien bo jeszcze jest plik vold.fstab.nand i nie wiem czy tam też nie trzeba zmiany wprowadzić.To tyle teori bo zamiane pamięci zrobie dopiero jak kupie karte 64Gb.

Nie poszlo z tym ustawieniem.

Przesunelo sdcard0 w miejsce sdcard1,ale sdcard1 (czyli karty pamieci) nie widac w miejscu sdcard0.

Nowe miejsce karty pamieci (sdcard0) jest puste pokazuje 0mb i ze karta SD zostala odmontowana ;/

---------- Post dołączono o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Udalo sie,wpis musi wygladac tak:

dev_mount sdcard /storage/sdcard1 [email protected] /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-msdc.0/mmc_host

dev_mount sdcard2 /storage/sdcard0 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-msdc.1/mmc_host

Czyli teraz urzadzenie w moim wypadku ma 32GB wbudowanej pamieci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bonobo

Ok to dobrze że do tego doszedłeś troche mnie zmyliło to że w wpisie jest 2 razy /devices/ i troche za wiele porzesuwałem.Dzieki i piwko leci :D

Jak kupię karte 64Gb to dam znać czy nie ma problemów z obsługą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mflash

Bonobo, a podeślesz mi na e mail ściągnięty paczkę bo pod wskazanym linkiem plik nie jest dostępny.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bonobo

mflash nie wiem za bardzo o jaką paczkę chodzi. W linku do tutoriala na którym bazuje mój opis wszystkie odnośniki są aktywne i można spokojnie pobierać, przed chwilą sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok a ja mam problem ze nie moge zmienic pamieci gdyz nie moge wejsc na root ?!

Co nalezy zrobic abym mógł skorzystać z roota sciagnalem obydwie aplikacje :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bonobo

osik110 a roota zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenkra

Musisz zrobic ROOT,np tym sposobem :

Sciagnij plik Framaroot-1.6.1.apk stad :[ROOT] Framaroot, a one-click apk to root some devices - xda-developers

Zainstaluj,uruchom,wybierz u gory superSU na dole Boromir,wyskoczy ze jest OK czy DONE,restart tableta i masz roota.

Teraz wejdz w FX (podejrzewam ze ten program masz) SYSTEM(ROOT),ETC,u gory jest zielona klodka nacisnij zeby sie otworzyla,wejdz w VOLD.FSTAB otwierajac jako TEXT EDITOR i zmien linijki ktore podalem wyzej.

Teraz juz masz zamieniona pamiec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki ale sobie juz poradzilem ;] Ale masz piwko za info moze komus sie przyda :]

P.S bawiliscie sie juz w ogladanie tv na tym ? Tzn jakis zewnetrzy tuner wiem ze sie da podlaczyc z antena ;]

Dokupilem sobie pokrowiec z klawka tracera za 50 zeta i hula jak ta lala xD "gdzies ktos pisal ze OTC bodajze nie dziala a jednak jest ok :]"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam taki problem ponieważ nie mam tego pliku w tym folderze SP_Flash_Tool_OLD co mam zrobic ? i jak zrobic kopie całego nvram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi