Skocz do zawartości
lukas307

Dell Streak7 problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestesm nowym forumowiczem i laikiem co do rootonia tabletów, to tak na wstępie.

Mam duży problem, otóz zrootowałem tableta do wersji android 4.2 jednak po pewnym czasie uztkowania chciałem ponownie wrocic do wesji 3.2. W zwiazku z tym ponownie uruchomiłem tableta w module APX (oba guziki głośności plus power) komputer znalazł urzadzenie. Moja dziewczyna miała zainstalowana gre i poprosiła mnie o backup wiec z pozomiu windowsa odłączyłem urzadzenie i zaznacze ze w miedzy czasie nie flashowałem tableta. Niestety teraz nic nie moge na nim zrobić bo swieca sie tylko boczne przyciski i nic. Windows nie wyszukuje w ogole urzadzenia a tableta w zaden sposob nie moge uruchomić. Czy ktoś moze wie co mozna było by zrobić. Jeszcze jedna nadzieja to zapewne rozladowanie baterii i poczekanie co bedzie dalej ale przy takim poborze prądu to pewnie potrwa ok 3 dni. A i tak przy okazji wiem ze zapewne jest to juz na forum ale czy ktoś mogłby mi napisać jak ponownie moge wgrac wersje 3.2 z gory dzieki za poswiecony czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Resetowałeś urządzenie (po prawej stronie, pod klapką)?

Przy odłączeniu sprzętu z Windowsa przypadkiem nie wyłączyłeś sterowników? Streak lubi płatać figle ze sterownikami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekie wielkie. Nie wiedzialem o tym przycisku reset, własnie udało mi sie go uruchomić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi