Skocz do zawartości
Desmowiecki

HTC IME - Prośba o plik tekstowy ze słownikiem użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W HTC IME mod'zie istnieje opcja importu/eksportu słów do/ze słownika poprzez plik tekstowy w którym zamieszczone są ów wyrazy.

Czy może ktoś z użytkowników posiada już rozbudowany słownik o wyrazy potoczne itp. w HTC IME i mógłby wrzucić ten plik .txt ?

Byłbym bardzo wdzięczny :)

Edytowane przez Desmowiecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawa wygląda tak - też szukałem takiego słownika i trafiłem na coś takiego Słownik SJP do gier. ściągnąłem ten słownik, zmieniłem kodowanie na takie, w jakim zapisuje klawiatura htc-imei i próbowałem załadować ten słownik. Chyba z godzinę się ładował i wywaliło błąd. Próbowałem kilka razy i zawsze to samo. Moim zdaniem błąd spowodowany był zbyt dużą ilością wyrazów (2,7 mln :)), ponieważ gdy próbowałem wgrać mniejszą ilość słów, poszło bez problemu. W sumie gdyby ktoś miał taki słownik to z chęcią też bym z niego skorzystał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bujak

Ja sie chętnie tez podpinam ;)

Wlaśnie zainstalowałem ta klawiaturke i to zwrocilo moja szczegolna uwage ;)

A czy wiecie jeszcze moze, czy ten guzik z emotkami moge ustawic tak ze jak klikne i puszcze to okienko z emotkami zostanie? (a wtedy klikne drugi raz wybierajac emot- tak bylo by o wiele wiele szybciej, niz trzymac, najezdzac i sie tak bawic...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również bardzo gorąco proszę o plik tekstowy.

Jego wyeksportowanie długo nikomu nie zajmie a nam tak bardzo ułatwi życie a:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja sie chętnie tez podpinam ;)

Wlaśnie zainstalowałem ta klawiaturke i to zwrocilo moja szczegolna uwage ;)

A czy wiecie jeszcze moze, czy ten guzik z emotkami moge ustawic tak ze jak klikne i puszcze to okienko z emotkami zostanie? (a wtedy klikne drugi raz wybierajac emot- tak bylo by o wiele wiele szybciej, niz trzymac, najezdzac i sie tak bawic...)

Raczej nie można ustawić tak by nie emoty nie znikały. Czy nikt na forum nie ma gotowego pliku z bazą słownikową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K4LiN

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Znalazlem jakiś lżejszy plik, ale u mnie i tak się wywala przy okolo 80 - 110 tys. Może Tobie Wojtasemaj on wejdzie, skoro Ci się z godzine wrzucał. U mnie to trwa okolo poł minuty i się wywala.

Nie dałoby się tego pliczku gdzieś podmienić, tak żeby klawa już na starcie miała to wgrane? ktoś się orientuje?

ps. używam CM7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

K4Lim próbowałem załadować ten plik od ciebie i to samo co miałem wcześniej - ładowało, ładowało i już po 100 tyś słów wywaliło, że aplikacja musi zostać zamknięta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżę kotleta, chce zaimportować mój słownik do tego moda z telefonu, da sie jakoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi