Skocz do zawartości
Emhyr_var_Emreis

Problem z wyświetlaniem kontaktów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam y300 od niedawna i mam pewien problem. Gdy ktoś do mnie dzwoni to pomimo, ze mam ten numer zapisany w kontaktach wyświetla mi się jedynie napis nieznany kontakt i nr telefonu. Tak samo gdy dostaje sms, wyświetla mi się sam numer, a nie nazwa jaką mam zapisana. Dodam, ze nie dotyczy to kilku kontaktów z którymi nie wiem czemu jest wszystko ok. Jeżeli ktoś wie o co chodzi i jak to naprawić prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź gdzie masz zapisane kontakty. Zapewne poprawnie wyświetlają się te zapisane w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już próbowałem i aktualnie mam wszystkie kontakty zapisane na karcie sim i na telefonie, i nic to nie zmienia :(. Tak samo nie ma znaczenia czy wyświetlane w kontaktach są te z telefonu czy z karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj uruchomić ponownie telefon z wyłączonym szybkim startem (Ustawienia -> górna zakładka "wszystkie" -> szybki start)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wasaty

Miałem ten sam problem i dowiedziałem się ,że kontakty z SIM trzeba usunąć- zostają tylko w telefonie. Wtedy nie będzie problemów. Domyślnie zawsze wyświetlają się z SIM a tam nie ma zdjęć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem z wył. szybkim startem i zostawiałem kontakty tylko na tel. i nic, ale chyba właśnie rozwiązałem problem. Nie pomyślałem o tym przekładając kartę SIM do nowego telefonu, ale po prostu każdy kontakt usuwam i zapisuje na nowo i o dziwo po tym wszystko jest ok :D. Nie wiem jak z zdjęciami bo żadnego nie mam przypisanego. Dzięki za pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi