Skocz do zawartości
robertbelica

Wszystko o HTC Fetch

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie czy HTC Fetch działa z HTC One? Nie ma go w zgodnych urządzeniach...

Jeśli ktoś miał do czynienia to proszę o recenzję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzać lokalizację telefonu i wysyłać sygnał, żeby włączyć dzwonek telefonu, możesz też poprzez stronę menadżera urządzeń android https://www.google.com/android/devicemanager?hl=pl&u=0, no jedynie wymagane żeby internet był cały czas włączony w telefonie. Natomiast fetch łączy się za pomocą bluetooth, według tej strony Hands-on: HTC Fetch lets you find your HTC One at the press of a button - Pocket-lint, działa na htc one.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Nie ma go na liście zgodnych urządzeń ale na 99% działa w HTC One.

Potwierdzę Ci to tutaj jutro,czekam na kuriera aż mi przywiezie to akcesorium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Jeden z użytkowników informował mnie niedawno na Gadu-Gadu, że jednak HTC Fetch nie może połączyć się z HTC One.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Działa z HTC One na 100% właśnie miałem okazję to sprawdzić

Ale na tą chwile nie widzę z poziomu telefonu opcji Find HTC Fetch oraz nie działa mi możliwość zrobienia zdjęcia naciskając jedyny przycisk znajdujący się na Fetch'u (oczywiście w tym momencie musi byc włączona aplikacja Aparat w HTC One )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jak działa to czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Louis

Działa bez problemów.Jest już na liście zgodnych urządzeń.Przepisuję Ci wszystkie modele obsługiwane (z nalepki na pudełku)

HTC Butterfly S,HTC One,HTC One Dual Sim,HTC One mini,HTC One max,HTC Desire 601,HTC Desire Dual SIM.

Edytowane przez Louis
    aktualizacja informacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za odpowiedz ...

a czy możecie jeszcze zapodać jakieś prywatne opinie z użytkowania tego ,, wady / zalety ... pożeralnośc baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj zakupiłem sobie Fitcha, wszystko ok, cacy działa :) ale mam pytanie czy ktoś używał tych aplikacji dostępnych w googleplay: Htc Fetch i Open Fetch, są tam opcje skanowania i za bardzo nie wiem o co w nich chodzi bo mi nie działaja :(

Rozumiem że brylok ma 3 funkcje, wyszukiwania się wzajemnie, telefon--->fitch, fitch---->telefon i robienia zdjęcia podczas kiedy aparat jest włączony :) czy coś ominąłem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to jakiś niewypał. Nie działa mi to jak należy. Po pierwszy cały czas mam włączone Bluetooth, to oczywiste. Jednak po sparowaniu urządzeń, przypisaniu Ficza, gdy tylko odejde od urządzenia z komórką na np. 20 metrów traci się łączność. Po powrocie ficz już nie działa, trzeba od nowa go łączyć, "klikać" connect, wchodzić w ustawienia. Bez sensu, przecież to nie zadziała w ważnym momencie. Też tak macie? Mam HTC ONE M8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi