Skocz do zawartości
karolix

Znikły mi wszystkie dane z galerii.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum i nie wiem czy było gdzieś o tym wspomniane. Miałem taki przypadek że po miesiącu użytkowania nexusa 4 znikły mi wszystkie zdjęcia i filmiki z galerii zrobione aparatem. Dodam że telefon po aktualizacji do 4.3 w sieci play i posiadam konto google (nie wiem czy to istotne). Przeszukiwałem telefon lapkiem , nie ma znikło bez śladu. Nie mam pojęcia czy to wina telefonu czy coś nie tak z androidem, może jakieś ustawienia? Konta google używam tylko do meila ale i tak przeszukałem pozostałe funkcje google ( google+ itd.) i nie ma, myślałem że może samoistnie przesłało i usunęło. Na szczęście nie było tam nic ważnego ale na przyszłość chciał bym uniknąć takich niespodzianek. jeśli ma ktoś pomysł co mogło się stać i jak temu zapobiec będę wdzięczny. pozdrawiam karolix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zainwestować w chmurę np dropbox i synchronizować obrazy. Będziesz zabezpieczony.

Edit.9.10.2013

Mnie też coś dziwnego dopadło bo również mi zniknęły fotki z galerii nie wszystkie tylko parę jak również z chmury, co jest już wyjątkowo dziwne. Nikt nie ma dostępu do mojego telefonu

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4

Edytowane przez foxpl1
    korekta graficzna /wyciągnięte z QUOTE/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi