Skocz do zawartości
Koziom

Bateria z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oryginal. Tel ma juz ponad poltora roku. Bateria od nowosci ta sama.

Sent from my HTC Dream using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moja G1 ma już prawie 2 lata i jakieś 2 miesiące temu kupiłem nową baterię, oryginalną HTC. Trzyma mi ok. 14h, a jak siedze w internecie na wi fi albo 3g to kiepskawo już jest. I tu się zastanawiam, bo znalazłem baterię na allegro o pojemności 1600 mAh firmy Andida. Jakaś azjatycka firma. Warto ? Bo firmy powiem szczerze nie znam, a to jedyna bateria którą znalazłem, która pasuje do oryginalnej klapki. Bateria ma gwarancję 12 miesięcy, więc w sumie ryzyko małe, bo jak się coś schrzani to można oddać. Ktoś miał takową baterię i może coś o niej powiedzeć?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz cos nie tak z systemem, lub nie kupiles orginalu, latwo jest nie dopatrzec.Na romach nieoficjalnych bateria trzymac powinna przynajmniej 1 dzien.14h to za malo jak na orginalna baterie wg mnie.

Sent from my HTC Dream using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem z oficjalnego sklepu htc. Robię test właśnie baterii, wyłączyłem wszystko i mineło 10h i mam jeszcze 67% baterii. Więc jest ok. Jednak nadal się zastanawiam nad inną baterią, bo pod Wi Fi kiepskawo chodzi. Myślę nad tą baterią http://forum.android.com.pl/f89/bateria-2430mah-w-oryginalnej-obudowie-62599/#post563928, ale nie wiem czy warto ryzykować 50 zł.

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem kilka dni temu na allegro baterie do mojego g1 1600 w standardowym rozmiarze. Zastosowałem sie do instrukcji sprzedawcy. Dzsiaj podłączyłem ja do ładowania po 51 godzinach. Oczywiscie telefon nie lezał. Dzwoniłem i korzystałem z neta. Takze jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja kupiłem kilka dni temu na allegro baterie do mojego g1 1600 w standardowym rozmiarze. Zastosowałem sie do instrukcji sprzedawcy. Dzsiaj podłączyłem ja do ładowania po 51 godzinach. Oczywiscie telefon nie lezał. Dzwoniłem i korzystałem z neta. Takze jestem zadowolony.

Na jakim romie? I jaką konkretnie baterię zakupiłeś :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec bateria to ANDIDA 1600 a rom to ginger yoshi rc6.1 . Wczesniej miałem inny zamiennik o podobnej pojemnosci i spisywał sie srednio. O wyniku ponad 50 h mozna było zapomniec no chyba ze by tylko leżał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

śledzę ten wątek namiętnie, bo u kolegi w G1 też bateria niezbyt trzyma, już czytałem pozytywne opinie nt baterii ANDIDA, po przeczytaniu Twojego posta prawie na 100% jestem zdecydowany, żeby polecić ją koledze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiec bateria to ANDIDA 1600 a rom to ginger yoshi rc6.1 . Wczesniej miałem inny zamiennik o podobnej pojemnosci i spisywał sie srednio. O wyniku ponad 50 h mozna było zapomniec no chyba ze by tylko leżał

Właśnie myślałem na Andidą. Chyba się skuszę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam nadzieje ze tak sie bedzie spisywac dalej. Zeby sprecyzowac to kozystam z neta edge/3g a nie z wifi bo niemam zadnej sieci w zasiegu.Takze opisuje wyniki osiagniete z wykorzystaniem tych uslug. jednak dla porownania na poprzedniej baterii udalo mi sie osiagnac cos kolo 26h na tym romie a kolo 36/38h na cm6 . oryginal od htc ktory byl sprzedany z tym telefonem nigdy nie wytrzymal doby( moze wina starych romow) . testuje dalej i dam znac ile teraz wytrzyma :)

edit:

Tym razem bateryjka wytrzymała 41h bez ładowania ,ale nie ukrywam ze troche wiecej od niej wymagałem ;) (podkrecony cpu i duzo sciągania z marketu) ps fajny programik który moze pomoc naszej baterii to green power gdzie przydatną opcją jest odłączanie połączenia wifi czy tez 3g na czas wygaszenia wyswietlacza. Oczywiscie tez to przetestuje :)

Edytowane przez dario34014

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi