Skocz do zawartości
bonusso3

Scrobbler LastFm w trybie OffLine

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam Android Scrobbler w wersji 1.7 i działa bardzo ładnie. Problem w tym, że do scroblowania potrzeba stałego łącza. Niby nie ciągnie on dużo MB ale to zawsze coś. I w związku z tym chciałem zapytać czy istnieje coś takiego jak było na Symbianie tj. przesłuchane piosenki zapisują się w "Logu" a gdy tylko połączę się z siecią scrobbler przesyła je na serwer LastFm. Może tutaj się czegoś dowiem ;)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś zajrzał w ustawienia last.fm to byś nie musiał zadawać pytania.

Jeżeli dalej nie wiesz o czym piszę, wejdź w program i naciśnij przycisk "menu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sobed

Zobacz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow to są inne Scrobblery. Zaraz sprawdzę ten w/w. Nawet nie wiedziałem. Korzystałem z tego oficjalnego i tam chyba nie ma takiej opcji ;> Przynajmniej ja takowej nie widzę.

Gdybyś zajrzał w ustawienia last.fm to byś nie musiał zadawać pytania.

Co wy na tym forum tacy agresywni? Począwszy od moderacji kończąc na zwykłym userze. Mam styczność z androidem od 2tyg i jeszcze nic na jego temat nie wiem a że macie wyszukiwarke do #@#%% i nic nie mogę znaleźć to już nie moja wina... ;) Zapraszam na mój "rewir" np. Ocforum.pl i tam możemy pogadać na tematy o których nie macie zielonego pojęcia... Także trochę wyrozumiałości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to że Simple Last.fm scrobbler działa jak należy tylko problem jest w tym, że nie współpracuje ze standardowym playerem a jedynie z PowerAMP (którego mam trial'a ;/)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x