Skocz do zawartości
liver128

uwalony telefon po próbie podkręcenia procesora

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj wraz z jednym gościem który pomagł mi przez zdalne sterowanie próbowaliśmy podkręcić procesor bez fastboota i recovery niestety nie udało sie a kiedy chce włączyć telefon to jakaś konsola sie wyświetla i przewija jakieś tam texty coo robić???? próbowałem wgrać kdz wykonując czynności żeby pokazał sie napis "download mode" czyli przytrzymałem vol i podłączyłem bez baterii usb i kiedy próbowałem wgrać ten kdz to coś takiego z tego wyszło:/:/:/

[R&D Test Tools Log File]

17:22:14 : Launching SW update

17:22:14 : Unpacking KDZ

17:23:05 : KDZ file extraced

17:23:58 : Files were extracted.

17:23:58 : LGMobileDL Load.

17:23:58 : Port = -1

17:23:58 : Connecting to phone

17:23:58 : PHONE WAS NOT FOUND!

17:24:01 : ===FINISHED===

nie mam pojęcia co robić błagam pomóżcieee

//KD: Przenoszę do Pomocy Technicznej. A kolega niech poczyta regulamin, szczególnie punkty o nadawaniu tytułów i zakładaniu tematów w odpowiednich działach....

Edytowane przez liver128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Pewnie nie masz sterowników.

Swoją drogą jak chciałeś podkręcić procesor bez fastboota? Nie da się wtedy wgrać zmodyfikowanego kernela, któy jest wymagany do podkręcania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam zainstalowane sterowniki :(

co do tego podkrecania to kiedy zapytalem na forum XXX czy da sie zaktualizować kernela bez fastboota to jeden gość napisał mi ze można spróbować i robił to za mnie przez zdalne sterowanie, wpisywał cos w konsole itp sam nie wie co dokładnie robił i teraz nie wiem co mam robic prosze was o pomoc!

wuerzet : regulaminu nie znamy ?

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Widac nie znal sie sam za dokladnie, gdyz inaczej nie wgrasz kernela, bo robiac recznie pojawia sie "matrix".

musisz obadac te stery bo jak wczesniej bakuj wspomnial takie cos pojawia sie w przypadku braku sterownikow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reinstall sterowników, miałem to samo pomogło. Albo spróbuj do tylnego poru usb włożyć kabel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zakładam, ze kolea o nicku Informatic ci to robił. heh tak to jest. Już lepiej samemu to wgrać niż żeby ci ktoś wgrywał

na przyszłość lepiej samemu się pomęczyć niż dać komuś, bo nigdy nie wiadomo kto to. W końcu to internet. I tak jak wyżej do tylnich portów USB i stery zainstaluj. Próbowałeś flasha w CS_Emergency?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pesus

instalujesz jedna paczkę restart kompa potem drugą (pda net) i tak do skutku lg modem wyłączony w menadżer urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha to wcześniej nie restartowałem kompa i teraz pokasowałem sterowniki tylko nie wiem czy nie za dużo a te sterowniki z tej paczki wystarczą żeby wszystko poprawnie działało?

LGAndroidDriver_WHQL_ML_Ver_1.0_All_Win7.exe

LGUSBModemDrivers_WHQL_ML_Ver_4.9.7_All_Win7.msi

a jak wyłączyć ten lg modem w menadźer urządzeń?

CO TO JEST PADA NET?

błagam pomóżcie bo sam nie dam rady

a moze powinienem wgrać innego rooma bo wczesniej miałem v20b a teraz wgrywam v20a z fastbootem

próbowałem jeszcze raz to w prawym dolnym rogu ekranu pojawił sie napis nie rozpoznano urządzenia usb czy coś takiego

Edytowane przez liver128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kAdi

Jaki win? xp/7 ? Spróbuj na innym kompie, najlepiej z xp (najmniej problemów).

Musisz wgrać rom z fastbootem jak chcesz podkręcać procesor. (wgrywać kernele, update'y..)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi