Skocz do zawartości
liver128

uwalony telefon po próbie podkręcenia procesora

Rekomendowane odpowiedzi

stery pda net

Download PdaNet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jaki win? xp/7 ? Spróbuj na innym kompie, najlepiej z xp (najmniej problemów).

Musisz wgrać rom z fastbootem jak chcesz podkręcać procesor. (wgrywać kernele, update'y..)

mam już xp i niee chce już nic podkręcać najważniejsze żebym telefon doprowadził do stanu w którym normalnie sie uruchomi

---------- Post dołączono o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

mam tutaj 73669688.th.jpg dać ok?

---------- Post dołączono o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

aaaaahahahhahah włączył sie!!!!!!!!!!! nie wiem dlaczego tylko że pisze połączenie alarmowe

TERAZ CO MAM ZROBIĆ ŻEBY CZASEM NIE BYŁO TEGO CO WCZEŚNIEJ

WŁĄCZYŁ SIE POPROSU KIEDY PODPIOŁEM GO DO USB

nie wiem jakim cudem bo wcześniej zawsze była ta konsola

Edytowane przez liver128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

Mialem kiedys podobnie i pomoglo dopiero wgranie romu, bo jak podpinalem pod kompa to tez sie wlaczyl, ale jakbys go wylaczyl i wlaczyl ponownie to znow bedzie "matrix"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyniec

Na początku instalujesz sterowniki na pc najlepiej przez updater od LG lub jakieś podany w temacie.

Potem instalujesz rom z tego tematuhttp://forum.android.com.pl/f200/romy-z-fastbootem-32418/ używając instrukcji z http://forum.android.com.pl/f198/aktualizacja-systemu-do-wersji-2-1-jua-jest-27751/.

Przez fastboota wrzucasz Recoveryhttp://forum.android.com.pl/f200/recovery-pierwsze-recovery-na-swifta-30507/

lubhttp://forum.android.com.pl/f200/recovery-amon-ra_v1-6-2-for-swift-oraz-amon_ra_v1-7-1-a-35948/.

Potem możesz instalować nowe Romy przez recovery lub mody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz sprawdziłem wersje jądra i jest inna niź a wcześniejsza

jakaś dziwna:

[email protected]#312

fri DEC 17 21:54:57 OMST 2010

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ponczi

To jest zmodowany kernel, gdzie mozna podkrecac procesor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli udało mu sie wgrać kernel bez fastboota i recovery?

waszym zdaniem jak wyłącze i włącze telefon to znowu będzie ten matrix z konsolą?

można włożyć karte sd mając włączony telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dyniec

1.Widocznie tak.

2.Sądzę, że będzie matrix.

3.Z kartą nie powinno być problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurde nie potrzebnie wkładałem tą karte sd bo po chwili znowu włączyła sie ta konsola, po za tym zanim włączyła się ta konsola to nie mogłem otworzyć żadnego pliku który zainstalowałem wcześniej na karcie sd(przez app2sd)

ok czyli co mam teraz zrobić próbować zainstalować nowego roma prźez kdz updater?

---------- Post dołączono o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

ten gosć co mi wcześniej niby pomagał w podkręcaniu procesora pisze mi żebym wgrał orginalnego kernela powinienem tak zrobić?? (chociarz nie wiem jak)

---------- Post dołączono o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

prubowałem wgrywać przez cs emergency CS EMERGENCY ale cały czas jest to samo co napisałem w pierwszym poście a może coś nie tak jest ze sterownikami bo wyświetla bo jak podłączam do usb do wyświetla mi sie kreator wyszukiwania sterowników chociarz wczoraj tego nie maiłem ale coś tam szperałem to może przez to więc co mam zrobić żeby odratować tego fona?

i jeszcze jedno po podłączeniu usb wyskoczyły mi jakieś blędy

restx.th.jpg

73652835.th.jpg

lg2x.th.jpg

lg3h.th.jpg

lg4j.th.jpg

---------- Post dołączono o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

dałem temu gościowi co mi zepsuł telefon żeby mi jakoś go odratował próbował kilka razy przez kdz zainstalowac roma z fastbootem ale zawsze jest tak samo jak pisałem w pierwszym poście po zatym mówił że to może przez to że mam port 1.1 i że wygląda to tak jakby komputer kłócił sie z telefonem jest to możliwe???

i zawsze jak rozpoczyna sie flashowanie to wtedy jakiś sterownik znika patrząc na menadżer urządzeń i mówił żebym spróbował na innym kompie, (z tym jest problem)

jak sie go pytałem co mi tam zrobił to mółwił że zmienił kernel ale widocznie coś źle poszło

prosze pomóżcie mi bo już nie daje sobie z tym rady

---------- Post dołączono o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

helooo! nie zostawiajcie mnie z tym samego doradźcie coś przecierz chyba nie jeden uwalił telefon i jakoś dało sie odratować

---------- Post dołączono o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

helooo! nie zostawiajcie mnie z tym samego doradźcie coś przecierz chyba nie jeden uwalił telefon i jakoś dało sie odratować

Edytowane przez liver128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi