Skocz do zawartości
liver128

uwalony telefon po próbie podkręcenia procesora

Rekomendowane odpowiedzi

ale właśnie pisałem że prubowałem na innym kompie z windows 7 i tam też sie nie udało

Edytowane przez liver128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to weź kieszonkowe od mamy 'awsem' i dymaj do jakiegoś dobrego serwisu - bo może jeszcze bardziej namieszasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wole zostawić serwis aż będe pewny na 100% że nic sie nie da zrobić z resztą oskubią mnie w domu jak sie dowiedzą że zepsułem sobie telefon bez możliwości skorzystania z gwarancji:/

na razie próbuje coś z tymi sterownikami ale zawsze włącza sie kreator znajdowania sprzętu i szuka coś dla lg usb modem coś o nazwie android inf i nie znajduje a w internecie też nic takiego nie znalazłem

jeszcze zobacze czy coś sie zmieni po instalacji android sdk

Edytowane przez liver128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To oddaj to na gwarancji jak masz, zgłoś że podczas aktualizacji sie to stało, wymienią ci płytę główną i bedziesz miał spokój i ty i my także.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Odpowiadając na ewentualne pytanie...taka wymiana nic Cię nie będzie kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wątpie źeby mi to przyjęli na gwarancje jeśli przy włączaniu zobaczą po tym zwykłym to drugie logo lg z animacją to nie kapną sie o modyfíkacjach?

dzisaj 2 razy włączył mi sie telefon raz jak zostawiłem go na godzine zawieszonego na konsoli(potem włyłączyłem i włączyłem swifta) a za drugim razem też zostawiłem go przez godz na konsoli ale potem jeszcze go włączałem í włączałem kilka razy i dopiero chyba za 7 razem uruchomił się normalnie tyle że kiedy wygasł ekran i w normalny sposób chciałem go ponownie wyświetlić to po ukazaniu sie ekranu odblokowania znowu wyświetliła sie konsola tyle źe na początku działała tak jakby zakrywała pulpit bo jeżdżąc palcem po ekranie telefon zawibrował tak jakbym odblokował ekran

a jeśli znowu uda mi sie uruchomić ten telefon to przy jakich ustawieniach mam wgrać kdz też cs emergency?

---------- Post dołączono o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

teraz mam coś takiego(może na szczęście dla gwarancji) że telefon ładuje sie do zwykłego logo a potem sie wyłącza co to moźe oznaczać?

po podłączeniu do usb nadal jest to samo czyli chyba nic nie będzie z tej gwarancji

Edytowane przez liver128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz uwalonego flasha zgłoś go na gwarancje ewentualnie, jak da sie cos wgrać w telefon ( soft) to wgraj go i po rozpoczeciu odlącz by ubić plyte i niech jedzie do serwisu bo czy tak czy siak cos z nim jest nieteges ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tego softa nie moge wgrać będe musiał dać na gwarancje tylko że mogą kazać mi płacić jak zobaczą 2 lo loga lg w tym jedno z animacją dlatego musze coś zrobić żeby telefon sie nie włączał albo przynajmniej ładował sie do pierwszego logo lg znacie na to jakieś sposoby oprócz odłączania usb w trakcie wgrywania softu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziś dałem do serwirsu mój telefon żeby mi sprawdzili co jest nie tak i właśnie gość do mnie zadzwonił i powiedział mi źe mam ubite jakieś 4 sektory zapamiętałem tylko imei, i będe musiał wybulić jakieś 70 zł :( podobno z rabatem bo samego serwismana kosztuje to jakieś 50 zł telefon powinien być na jutro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi