Skocz do zawartości
mcichocki

Nowy zestaw ikonek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwa zmiana ikonek systemowych na nieoficjalne, nie korzystając przy tym z żadnych zewnętrznych nakładek (typu launcher pro, czy adw laundech)? Dokładnie to samo pytanie tyczy się rozwijanego menu (chciałbym zastosować w HTC Sense menu jak w adw launcher - 5 ikonek na dolnym pasku).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ikonek - nie jestem pewnie aczkolwiek nie widzialem takiej opcji z poziomu gui dostepnego na standardowym pulpicie.

Natomiast co do 5 ikon zamiast 3 - na 95% nie da sie tego zrobic bez innego launchera.

Sprawdz sobie dzialanie launcherpro, ADW lub go launchera - instalacja na szczescie nic nie psuje ;).

Ja aktualnie uzywam ADW ex, bo launcher pro nie pozwalal na edycje ikon ktore juz znajduja sie na pulpicie, przez co nie mozna go bylo dostosowac "idealnie" do moich potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety launchery posiadają małą wadę - nie wyświetlają widgetów fabrycznie zainstalowanych w HTC Desire Z - np. news, pogoda, czy kalkulator. Sprawdzałem na ADW Launcher (darmowy) i nie działały. Czy płatna wersja pozbawiona jest tej blokady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fabryczne widgety dzialaja tylko na standardowym dla danego telefonu launcherze. Poszukaj w markecie - na pewno sa zamienniki tych aplikacji albo nawet lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ADWLauncher Ex nie ma opcji wyswietlania widgetow HTC Sense ale tak jak zasugerowal HarryRobinson, sprawdz market w poszukiwaniu zamiennikow. Fancy widgets np. Launcher PRO w wersji platnej ma wlasny zestaw widgetow podobnych do tych z HTC Sense.

Osoboscie z widgetow uzywam paru sztuk dostepnych w markecie. Te z sense mnie denerwowaly niepotrzenymi ramkami dookola. Calwidget wyswietla mni maksymalnie duzo danych przy pelnym ekranie zas standardowy kalendarz nie dawal nawet polowy tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi