Skocz do zawartości
maniek015

CyanogenMod 10.2 by maniek015 - Android 4.3.1

Rekomendowane odpowiedzi

dejwo

Właśnie przesiadłem się z CM10 nightly na ten ROM. Wszystko jest elegancko, chodzi porównywalnie szybko i stabilnie do CM10. Jedynie z czym mam problem to z patchem optymalizującym. Po jego wgraniu telefon wisi na logu CM. Pomaga jedynie wgranie systemu od nowa. Na razie używam bez tego patcha i jest elegancko. System zostaje na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Jak na moje potrzeby rom śmiga super ale... są problemy z rebootami bo czasami wisi na logo cyjana no i nie potrafię sobie poradzić z pogłaśnianiem dźwięku tzn. wszystkie eq się instalują ale dźwięk nie reaguje na zmiany, zawsze używałem tych samych programów no a tu ni hu hu...nie wiem czy problem nie tkwi w uprawnieniach (wszystkie nadane pozytywnie) tak mi się wydaje... ale tak poza tym świetna robota...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Właśnie przesiadłem się z CM10 nightly na ten ROM. Wszystko jest elegancko, chodzi porównywalnie szybko i stabilnie do CM10. Jedynie z czym mam problem to z patchem optymalizującym. Po jego wgraniu telefon wisi na logu CM. Pomaga jedynie wgranie systemu od nowa. Na razie używam bez tego patcha i jest elegancko. System zostaje na stałe.

Instalacja patcha przebiegła bezproblemowo? Robiłeś wipe cache i dalvik cache przed instalacją patcha, które jest wymagane? ;)

@ADINI - Zainstaluj media killera, pomaga jeśli chodzi o reboot - https://copy.com/F3teptKSpsHU

Z dźwiękami nie mam osobiście problemu, chodzi Ci o odtwarzanie muzyki np. w Apollo, czy o dźwięki dzwonka, i regulacji jego głośności ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Właśnie instalowałem media kilera i dalej sa zawiechy na rebootach robie zawsze wszystko według instrukcji robie wipy i dalviki i dalej to samo, co do dzwieku, zawsze jest problem w ostatnich romach tak jak by bylo za duzo basu ale tylko w glosniku w telefonie, na sluchawkach jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, to zobaczymy co będzie po jutrzejszym update, który jutro z rana skompiluję i wrzucę na forum ;) . Co do reebotów, mi zdarza się zwiecha raz na 5 rebootów powiedzmy, ale u mnie telefon praktycznie pracuje cały czas, jedynie gdy wrzucam swój update na testy, wtedy go tylko restartuje i wstaje ;) .

Przyjrzę się temu problemowi, i postaram się go rozwiązać możliwie jak najszybciej, a jutro update jak w/w ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dejwo
    Instalacja patcha przebiegła bezproblemowo? Robiłeś wipe cache i dalvik cache przed instalacją patcha, które jest wymagane? ;)

@ADINI - Zainstaluj media killera, pomaga jeśli chodzi o reboot - https://copy.com/F3teptKSpsHU

Z dźwiękami nie mam osobiście problemu, chodzi Ci o odtwarzanie muzyki np. w Apollo, czy o dźwięki dzwonka, i regulacji jego głośności ?

Znowu spróbowałem zainstalować tego patcha i znowu nic poszło. Zrobiłem wipe cache i davik ale dalej stanęło na android jest uaktualniany uruchamianie aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalowałeś media killera? Przed instalacją zrób również wipe cache. Jak Ci stanie wyłącz go przyciskiem u góry ( przytrzymaj póki nie zgaśnie ) on się uruchomi ponownie, i powinien się podnieść ;)

---------- Post dołączono o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

UPDATE :

Nowa wersja dodana w pierwszym poście z dnia dzisiejszego tj. 20131012

Zmiany : Aktualizacja do Androida 4.3.1, update źródeł CM oraz THLG, naprawiony problem z odtwarzaniem dźwięku w Apollo, rozwiązane problemy z EQ, drobne zmiany w kernelu.

Zapraszam do pobierania i testowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dejwo

Zainstalowałem najnowszy update. Jest okej. Mam tylko jeden problem. System nie widzi plików na wewnętrznej karcie. W recovery te pliki są widoczne, natomiast w telefonie i po połączeniu przez kabel ich nie widać. Da się coś z tym zrobić? Bo nawet nie mogę ich usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne chodzi Ci o pamięć wewnętrzną a nie o kartę tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

@maniek015 jak długo planujesz prace nad tym romem? pamiętam że kiedyś coś tam robiłeś i opuściełeś forum na długo więc jak będzie z aktualizacjami w tym romie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi