Skocz do zawartości
maniek015

CyanogenMod 10.2 by maniek015 - Android 4.3.1

Rekomendowane odpowiedzi

bart00

maniek czy ja dobrze pamietam że jakiś twoj soft sie masowo ludziom wysypywał? może faktycznie jest jakiś bug

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To źle pamiętasz, bo masowo się nic nie wysypiało, tylko pierwszy build ROM-u 4.2.2 nie wstawał, i był to projekt który porzuciłem z braku czasu. Poczytaj komentarz wyżej ludzi użytkujących i nie róbcie offtopu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

wszystkie pytanie dotyczace stabilnosci romu nie są offtopem, przed instalacja warto zapytać o wszystko o co wczesniej nie pytano...

dziś widziałem że jakieś błędy w źródłach na githubie są więc chyba lipa z jakimś stabilnym update

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnia wersja jest z 12 października a nie z dzisiaj, więc co mają dzisiejsze błędy na źródłach do wersji sprzed tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

chodziło mi o to że w związku z dzisiejszymi błedami nie bedzie aktualizacji z twojej strony :facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw mówisz o masowych wysypach, których nigdy nie było, potem o błędach na źródłach, więc się zapytałem co ma jedno do drugiego ;) .

A update będzie dziś, stabilny, zapewniam ;) . Już się kompiluje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srdz

maniek to dawaj go, bo bede wrzucal 1 raz ten twoj soft :)

---------- Post dołączono o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

ty a powiedz mi jeszcze taka rzecz: jest tu kernel, w ktorym kreci sie procesor ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S
    A to ciekawe. U wszystkich innych ROM instaluje się poprawnie i działa. Widocznie coś pomieszałeś i to bardzo.

Nom ale zflaszowałem V10K i poszło bez problemu... Narazie zostane na tym jest calkiem przyjemny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie. Wiem, że wczoraj miała być aktualizacja którą obiecałem, lecz została ona zatrzymana przez moje niedopatrzenie, mianowicie brak miejsca na dysku, i nie miałem czasu aby wystartować z nią od nowa. Na dniach postaram się skompilować nowy build i Wam go udostępnić. Jeszcze raz przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

ja osobiście miałem problem z instalacją ale po ktoryms razie się udało... Na początku było wszystko ok, następnie zaczeło mi wywalać i zamykać apki ale po kliknieciu na przycisk home wszystko jest ok, i tak pare razy;) ogolnie rom smiga ładnie i zostane na nim ponieważ błedy ktore są nie przeszkadzają ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi