Skocz do zawartości
maniek015

CyanogenMod 10.2 by maniek015 - Android 4.3.1

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizację wydam prawdopodobnie w weekend, postaram się na piątek wieczór. Będzie to aktualizacja po dwóch tygodniach, więc ewentualne błędy będą wyeliminowane.

---------- Post dołączono 24-10-13 o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano 23-10-13 o 21:03 ----------

Dodany dzisiejszy update w pierwszym poście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dejwo

Chciałem zrobić aktualizację ale okazało się, że nie mogę... Dlaczego? A dlatego, że problem, który opisywałem wcześniej, czyli że mam pliki w pamięci, które widzi recovery ale nie widzę ich w telefonie ani z poziomu komputera. Okazało się że działa to w dwie strony... Mianowicie ściągnąłem najnowszy update i telefon ten plik widzi, lecz recovery już nie. Teraz chcąc nie chcąc utknąłem na obecnym systemie bo nie mam go jak zmienić. Chyba będę musiał się zaopatrzyć w kartę sd i z niej wykonać update, może z niej będzie widział pliki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

@up awaryjne odzyskiwanie systemu albo flash przez kdz v20drootcwm

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    denios

Najgorszy rom jaki mialem -,- ciagle fc trebuchet, infers, sklepu... Ostatnio fc poweramp, klawa sie chowa itp masakra... Odradzam i lepiej przeniesx sie na avatara o 1000x lepszego...

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

---------- Post dołączono 03-11-13 o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano 02-11-13 o 22:08 ----------

Do tego wolne tylko ponad 600 mb pamieci -,- robilem juz wipe, fabryczne itp... Masakraaaa....

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Problem z Camcorderem mam, też u was nie działa? Zdjęcia robi ok, ale video nie mogę nagrać za nic, freezuje się, a po killu apki aparatu i wejściu ponownym do niej mam tylko "błąd połączenia z aparatem"...

Edit:

Okejka, trochę fałszywy alarm, jakiś film udało mi się nagrać, lecz raz na jakiś czas jest problem który opisałem wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

@up

nie polecam używać tego romu, zero wsparcia od autora, rom zatrzymał się w czasie ;) brak aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

Przerzuciłem się na CM 10.2 od Tudorsirb i działa o niebo lepiej od tego rom'u :) W końcu zobaczyłem płynność na tym leciwym sprzęcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi