Skocz do zawartości
ems

myPhone Fun-opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

ems

Mam problem.

Miałem kupić Goclever Quantum 4 ale w międzyczasie pojawił się na rynku Myphone Fun.

Obydwa bardzo podobne...

Myphone Fun wygląda na zdjęciach w porządku. Na YouTube jest pierwszy filmik pokazujący wygląd smartfonu. Na dniach ma być filmik z testów.

Dane techniczne:

3,2 Mpx, Dual SIM oraz GPS

Procesor Dual Core ARM Cortex-A7 1,2 GHz

GPU - Mali-400 MP (OpenGL ES 2.0)

Wyświetlacz 4,0", 800x480 px

Pamięć RAM - 512 MB

Pamięć wewnętrzna - 4 GB

System Android 4.2.2 Jelly Bean

Kamery cyfrowe:

tył - 3,2 Mpx z lampą błyskową LED,

przód - 0,3 Mpx

bateria 1700 mAh

Ciekawa propozycja.

Edytowane przez Iceberg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem tego fona i mogę już co nieco o nim powiedzieć. Po pierwsze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, za 379 zł (bo za tyle go kupiłem w Auchan) dostałem naprawdę porządnie wykonany i o przyzwoitych parametrach telefon. Android w wersji 4.2.2 śmiga aż miło, nic się nie zacina, pomimo 512 ramu. Nie czuć tego że telefon ma tylko tyle pamięci, wszystko chodzi tak jak powinno. Ogólnie telefon jest bardzo elegancko wykonany, robi wrażenie dużo droższego niż jest w rzeczywistości. Plecy są zrobione z takiego fajnego materiału niby to twarda guma niby plastik sam nie wiem, ale jest matowe i w ogóle nie widać odcisków palców. Ok, wracając do sprzętu: internet chodzi szybko i płynnie, strony wczytują się błyskawicznie. Z gierek na razie odpaliłem Angry Birds Star Wars - też wszystko chodzi płynnie i bez zacięć. Ekran jest bardzo wyraźny i przejrzysty - nie jest to co prawda żaden amoled ale naprawdę jak na tę cenę jest bardzo dobrze. W ogóle jak za tą cenę to nie znajadziecie lepszego fona, z czystym sumieniem polecam właśnie model FUN. NEXT jest dwukrotnie droższy i do tego jak dla mnie za duży. Miałem okazje obejrzeć i uruchomić wszystkie trzy nowe modele MyPhone'a i to właśnie FUN mi się najbardziej spodobał. Mam nadzieje że udało mi się przekonać niezdecydowanych do tego modelu. Oczywiście nie spodziewajcie się wodotrysków ale jak za 379 zł telefon z dwurdzeniowym cortexem a-7 1,2 ghz, 512 mb DDR3, GPU Mali 400MP i najnowszym androidem radzi sobie naprawdę znakomicie. Oby tak dalej czego sobie i Wam życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozważam teraz zakup jakiejś budżetówki i ten telefon wydaje się być kusząca propozycja w stosunku do tego Goclevera Quantum 4 (na papierze to FUN lepsze parametry),

mnie by interesowało:

1. ile ten telefon daje radę wytrzymać na baterii (liczę, że za kilka dni ktoś się pochwali pierwszymi wynikami)

2. jak wychodzą zdjęcia/filmy (pokaże ktoś jakieś przykłady?)

3. system to czysty Android czy są jakieś dodatki od producenta?

4. jak podzielone jest to 4GB pamięci? (ile jest na aplikacje a ile dla użytkownika)

5. jest może fabryczny root?

6. robił ktoś już na nim jakieś testy (antutu, quadrant itp? - jak wyszło)

7. i trywialne pytanie: jest w nim gdzieś miejsce by przypiąć smycz/zaczepkę?

Edytowane przez adasko1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Virgil83

Nie tnie ci się ? Bo ja bawiłem się nówką sztuką i telefon ciął tak ostro, że brak słów. Byłem pierwszą osobą która włączyła dany model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.