Skocz do zawartości
ems

myPhone Fun-opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko niewidze podobnego tematu wiec napisze tu

Wie moze ktos czy mypfone fun jest dostepny w krakowskim auchan

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak rozumiem w tym telefonie nie ma 'utwardzonego' szkła i raczej należałoby założyć folię ? Pytam bo lubię nosić w kieszeni telefon i klucze razem...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

profilu facebookowym myPhone pojawiły się filmiki pokazujące jak FUN radzi sobie z grami:

oba zrobione przez producenta.

Nie wygląda to źle...

Ponowię prośbę by ktoś z posiadaczy pochwalił się zdjęciami z aparatu.

edit:

I wyjaśni mi jeszcze ktoś jak to dokładnie jest z tą pamięcią telefonu?

Wiem, że jest 4GB, na aplikacje jest ok 1.6GB, do tego 500MB na dane użytkownika - czy te 500MB traktowane jest jako karta SD?

Edytowane przez adasko1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.6 GB jest na aplikacje a to 500 MB traktowne jest jako karta sd. Co do gier to aktualnie gram na myphone fun w gta3 i mam ustawienia efektow na max, rozdzielczosc 70, odleglosc rysowania 50, dyniczne cienie wylaczone. Nawet jak jest zadyma to gra nie tnie. Wiec telefon jest jak najbardziej wydajny i sadze ze spokoknie gta vc tez pojdzie. Wczoraj wyslalem wniosek o karte aero2. Jak karta bedzie to napisze jak to dziala. Aczkolwiek telefon spelnia wymagania aero2 wiec powinno dzialac bez problemu. A root mozna zrobic za pomoca fremaroot

EDIT:

Załączam screeny z ilością Ram, pamięci, wydajnością etc.

Screenshot_2013-10-11-20-18-22.png

Screenshot_2013-10-15-19-08-22.png

Screenshot_2013-10-15-19-11-22.png

Screenshot_2013-10-15-19-12-33.png

Screenshot_2013-10-15-19-13-35.png

Wysłane z myPhone Fun przy użyciu Tapatalk 4

Edytowane przez rumapark

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile trzyma bateria? Czy interfejs chodzi płynnie czy jakby trochę mu brakowało klatek? Ogólnie znalazłeś jakieś wady? Chyba wybiorę ten model zamiast Next.

Wysłane z nie mojego PAP3540DUO za pomocą Tapatalk 4

Edytowane przez Bezczel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ems

Ja bym się zastanowił jeszcze nad Goclever Quantum 4. który ma lepszy wyświetlacz lecz gorszą baterię i aparat.

Dużo zależy od ceny po promocji ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Goclever Quantum 4 wysylaja i nie moga wyslac. "Lepszy" wyswietlacz moze oznaczac, wieksze zaptorzebowanie na energie, co przy mniejszej pojemnosci aku moze okazac sie zgubne. Ze specyfikacji wynika, ze w Goclever Quantum 4 jest zainstalowany Android w wersji 4.2 - czyli oznacza to gorsza optymalizacje. myPhone twierdzi, ze bedzie oferowac wsparcie dla swoich smartfonow, z Goclever nie wiadomo - ogolnie firma nie ma za dobrej reputacji, miejmy nadzieje, ze chlopaki sie troche ogarneli:)

Ogolnie to lepiej poczekac do ukazania sie na rynku tego Quantuma, cena raczej nie wzrosnie do 399 zl, skoro Fun mozna juz nabyc ponizej tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezczel wada dla mnie byly slabe katy widzenia w pionie bo wczesniej mialem super amoled e sgs. Kolejna wada to slaby aparat lecz nie robie zdjec tylko czasem jak jest jakas okazja etc. Glosnik od muzyki nie jest wg mnie idealnie wyrazny przy ustawieniu glosniosci na maksa. Obecnie uzywam dwie karty sim jedna do rozmow i sms druga do internetu i nie zauwazylem specjalnego spadku baterii. Poza tym tylnia klapka jest cienka ale po zlozeniu w calosc telefonu nic nie trzeszczy. Co do baterii to dwa dni da rade telefon wytrzymac aczkolwiek jak zawsze laduje codziennie - taki nawyk.

Wysłane z myPhone Fun przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ems

Witam.

Wreszcie pierwszy filmik prezentujący smartfon w akcji.

link:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.