Skocz do zawartości
Tumelar

Android 4.4, a Defy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiemy nasza Defy oficjalnie zatrzymała się na Androidzie 2.2 i tylko dzięki dzielnym magikom z xda możemy cieszyć się wszelkimi nowościami. Co myślicie o Androidzie 4.4 Kitkat na Defy? Czy ktoś podejmie się zrobienia Cyanogenmoda na nasz telefon zamiast dokończyć rozgrzebanego obecnie CM 10.2? Podobno Kitkat ma wnieść optymalizację dla słabszych urządzeń. Co o tym myślicie?

[Do wszelkiej maści moderatorów, adminów i kandydatów na powyższych: Zdaje sobie sprawę, że na forum istnieje podobny wątek w dziale: "Nowości i plotki", ale chciałbym usłyszeć zdanie użytkowników Defy, jeśli na tym forum się jeszcze jacyś ostali]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu tweirdzisz ze cm 10.2 jest rozgrzebany. Rom cm 10.2unofficial 28.09.13 dziala najszybciej i najstabilniej ze wszytskich 4+. Takze lepiej rozwijac ten niz wczesniejsze. Nie wiem tylko czy wystepuje tu problem z bluetooth - podobo telefon nie przekazuje dzwieku do zestawow glosnomowiacych. Ale ja tego nie mam jak sprawdzic czy w tej wersji zostalo to naprawione.

Natomiast co do 4.4 to wszystko jest uzaleznione od tego czy Quarx wezmie sie za to. Jesli nie to pewnie defy pozostanie na 4.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również chciałbym się dowiedzieć jak defy z prockiem 800 radzi sobie na androidzie powyżej 4? Miałem wczoraj 4,3,1 i niestety wolno śmiga. Macie jakąś wersję która na nadze motki będzie podobnie szybko jak 2,3,7 działać?

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

CM 7/10/11 standardowo ustawia motce procek na 1ghz, więc działa relatywnie dobrze. Zainstaluj może CM10, dobrze chodzi i jest wolny od błędów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pyrosh

Cm11 z założenia miał dobrze śmigać na słabszych maszynach i muszę powiedzieć, że skok szybkościowy między wersjami 4.3 a 4.4 jest bardzo zauważalny. Tak więc jeśli ktoś przyzwyczaił się do defaja to niech nie stawia na nim kreski tylko wrzuci na niego KitKata i cieszy się z powrotem działającym nieźle telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pyrosh

u mnie bez problemu a testuję chyba 3 czy 4 release

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A podesłałbyś link z tym działającym realeasem, bo jakoś wsio ściągnięte niestety działa,ale bezaparatu.

dzięki

---------- Post dołączono o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

A podesłałbyś link z tym działającym realeasem, bo jakoś wsio ściągnięte niestety działa,ale bezaparatu.

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pyrosh

Nie wiem, z którego linku ciągnąłem ale z pewnością z topicu na XDA. Generalnie zrób update recovery, zainstaluj później wersję z 20 stycznia, wipe cache+dalvik i instalujesz dowolną świeżutką wersję. Jeśli nie zadziała to obstawiam uwalony hardware'owo aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi