Skocz do zawartości
j_olkowski

MyPhone NEXT - Root & Customs ROMs

Rekomendowane odpowiedzi

kocham
    Ze strony producenta myPhone NEXT

Link aktualizacja 23.12 itd. prowadzi do pełnego romu wraz z instrukcją instalacji.

A rzeczywiście.. Dzięki za link ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy też macie problem z transferem danych? U mnie na żadnym custom romie nie działa siec komórkowa, a próbowałem już na 6 różnych systemach, wipe i patche nic nie dają. Tylko na stock działa jak należy, a denerwuje mnie to bo smartphone bez internetu to nie smartphone :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

W żadnym romie nie spotkałem się, żeby transfer danych nie działał, a dużo różnych testowałem. Jesteś pewien, że APN są dobrze ustawione/nie ma blokady transferu itp. itd.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blokad żadnych nie mam, APN ustawiałem ręcznie na różne sposoby, również tak samo jak na stockowym systemie i dalej nic. Nawet nie ma zamiaru pokazać się literka h czy 3g cokolwiek :( Jestem w t-mobile, ale ani ustawienia erainternet ani żadne inne nie działają ;p Szukam dalej rozwiązania :oczy:

Edit:

Już działa :D wystarczyło zmienić uwierzytelnienie na "PAP", o dziwo w internecie napisane było "PAP lub CHAP" ale ważne ze już działa :)

Edytowane przez pepex96
    rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Mamy cały dział "ROM'y & Modyfikacje" na opisywanie problemów z konkretnymi wersjami Rom`ów, wiec korzystajmy z tego - każdy może założyć nowy wątek jeżeli nie znajduje pomocy w istniejących.

Watek zamykam i przyklejam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.