Skocz do zawartości
j_olkowski

MyPhone NEXT - Root & Customs ROMs

Rekomendowane odpowiedzi

makaon

Co Ci może dać stock recovery??? (prócz zwrotu do gwarancji). W twrp robisz wipe dalvik cache, cache i factory reset i masz to co Ci trzeba na stockowym sofcie -"wyzerowany soft" (sprawdzone) :)

Edytowane przez makaon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    Co Ci może dać stock recovery??? (prócz zwrotu do gwarancji)
    Właśnie o to mi chodziło bo wysiadł mi głośnik w smarcie ale wychodzi na to że NEXT to kapryśna bestia bo głośnik wyłączyła jakaś aplikacja z karty SD bo po wyciągnięciu karty i restarcie smarta dźwięki powróciły.

Porąbany ten NEXT.

Poszedłem na całość i ponownie zainstalowałem TWRP, zrobiłem Wipe Dalvik Cache, Wipe Cache i Factory Reset.

Walnąłem ROOT'a, Titanium Backup powywalałem wszystkie zbędne aplikacje i jest OK. :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makaon

OK Kolego :) jedziemy na tym samym wózku. Ja w tej chwili mam pozostałości od "kolegów" z pakistanu w postaci czarnego ekranu chwilę przed logiem next - jest to zrobiona przeze mnie pozostałośc po porąbanym muzułmańskim logo (księżyc gwiazda i te klimaty) wstawionym świadomie przez nich, aby wyłudzać kasę od chcących je usunąć. To dopiero jazda, jednak ci goście nie są normalni - robią fajny rom i wstawiaja taki kwas :)(

KJak tylko pojawi sie poprawka od nexta i będzie zawierać recovery, to je wysupłamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hoage

To chłopaki jak będziecie mieli już wszystko opanowane to podzielcie się i napiszcie całą recepturę na te wszystkie procesy :) Ja na razie czekam na tą aktualizację z myphona bo mnie już denerwuje te znikanie folderów z galerii i przeglądarki;/>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Może ktoś wrzucić Stock ROM? Przez przypadek usunąłem..

Polecam Xtreme ROM, niestety nie mam czasu na utworzenie wątku. Bazuje na 4.2.1 v6. Po skonfigurowaniu i wyrzuceniu śmieci mam ~700 mb wolnego RAM po rozruchu. Cały wczorajszy dzień go macałem, po 12 godzinach zostało 50% baterii. Nie znalazłem błędów, fatalna czcionka.

http://xoloq800roms.blogspot.in//

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makaon

up: polskiego pewnie nie ma :( Polecam przed zabawą zajrzeć do zipa romu czy czasem nie ma tam niespodzianki w postaci logo.img :) (jak jest - wyrzucić!).

Jak ono się wedrze do telefonu, to niestety ani soft z zipa, ani backup go nie usuwa. Może jakoś za pomocą ADB? Nie wiem na razie - zamiast pakistańskiego wgrałem sobie czarne tło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Nie ma języka polskiego.

Splash screen= wariacja napisów "x800" z "Extreme ROM" i "next level".

Uściślijmy jedną rzecz proszę. Czy flash Stock'a usuwa uprawnienia root i Recovery?

Tak miałem w poprzedniej słuchawce i bardzo ułatwiało to zabawę.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy co masz i romie - jeśli jest recovery.img to będzie z recovery itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

UWAGA!!!

stockowe recovery dla NEXT:

Link nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.