Skocz do zawartości
Koras1916

Xperia Z1 - uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy znacie jakieś dobre pasujące do Z1 uchwyty samochodowe? Do tej pory miałem LG 4x HD i używałem uniwersalnego uchwytu noki, ale po pierwsze Z1 z etui nie mieści się do uchwytu a po drugie bez etui się mieści ale "rączki" uchwytu są akurat tam gdzie jest spust aparatu. Szukałem na allegro ale nic ciekawego nie znalazłem. Może ktoś coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bruus

Ja kupiłem właśnie w sobotę taki zwykły za 15 zł w Kauflandzie. Mogę zrobić zdjęcia jak Cię interesuje.

Tapnięte z Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie warto dawać za uchwyt nie wiadomo ile- ja kupiłem niecałe 2 lata temu uchwyt nokii i po 7 miesiacach przestał się trzymać szyby a gwarancja 6 mies a w sklepie też przyjąć nie chcieli bo nie...

przy uchwycie do z1 jest o tyle ciążko, że co by nie wybrać z uniwersalnych nie będzie idealne: jeśli uchawyt będzie trzymał górę i dół telefonu zakrywamy głośnik, jeśli znowu boki to zapewne będzie się wciskał klaiwsz power/głośności :D

Osobiście szukałbym uchwytu chwytającego za rogi telefon..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@bruus, jak możesz to wrzuć fotki tego uchwytu z telefonem i bez.

@Singularity, mój uchwyt noki trzyma się szyby bardzo dobrze. Dałem za niego chyba 90 zł ale nie żałuję bo w końcu miałem uchwyt który przytykałem do szyby i się trzymał, nie ważne czy w zimę czy w lato. Co nie zmienia faktu że na Z1 jest za mały...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bruus

Z telefonem będzie ciężko zrobić zdjęcia mając go w uchwycie :)

Ale może coś uda mi się jutro wykombinować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na amazon.co.uk zaczęły się pojaiwać uchwyty do z1- wyglądają ciekawie ale póki co nie są sprzedawane przez amazon a partnerów trzecich więc nie ma wysyłki za friko do PL. Ceny oscylują w okolicach 40-60PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeże temat,ktoś podrzuci link z dobrym uchwytem pod Z1 jest niby tego sporo ale,jak już mieć to coś konkretnego plus w dobrej cenie,także ktos coś poleci mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że przesiadłem się z S3 pozostał mi uchwyt ECS-K200, który pasuje jak ulał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem w saturnie (wawa targówek) taki:

http://www.saturn.pl/uchwyt-winner-group-uchwyt-wg-12,id-885768]Uchwyt WINNER GROUP UCHWYT WG 12, Uchwyty samochodowe - sklep saturn.pl

tylko tu w sklepie netowym jakas cena z kosmosu !!!

ja zapłacilem cos kiela 50zl

jest o tyle fajny ze uchwyty boczne i dolny sa ruchome i swietnie sie dopasowuje do telefonu

nie blokuje zaslepki od ładowania i nie opiera sie o zaden z przycisków, dobrze trzyma sie szyby

zasadniczo na razie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi