Skocz do zawartości
Koras1916

Xperia Z1 - uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Na eBay są dedykowane uchwyty do z1 i będę zamawiał uchwyt, kabel magnetyczny i inne bajery bo dużo taniej niż na alledrogo.

A mógłbyś podać linka lub nazwę takiego dedykowanego z ładowarką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się do prośby. Po za tym, na allegro jest drogo, to na bide szukać jakiejś wartej alternatywnej uwagi aukcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem taki Uchwyt samochodowy SONY Xperia Z Z1 SP J L T V E M (3692538668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Niestety nie jestem do końca zadowolony i chyba będę za jakiś czas zmieniał, mimo dwóch rodzajów ramion i kilku możliwości ich zamontowania w najszerszym możliwym ustawieniu uchwyt jest za ciasny, przy wsuwaniu i wysuwaniu 1 ręką odpada od szyby :dobani: trzeba 1 ręką rozchylić ramiona uchwytu a drugą wsunąć lub wyciągać...:<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Polecam ten uchwyt

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=151165588640

Jest dobrze wykonany, wygodny, doskonale trzyma się szyby i ma miejsce na podłączenie magnetycznego kabla do ładowania

tapnięte z zetjedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I rzeczywiście 1 ręką obsługa?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Owszem, bez problemu

tapnięte z zetjedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie. Potrzebuję ładowarkę do samochodu i uchwyt do Z1. Z tym że Z1 jest w etui case mate tym podwójnym.

I teraz poprzednio małem Xperie T i była ładowarka AN400 - niestety nie nadążała ładować w trakcie uruchomionej nawigacji.

Uchwyt miałem dokłądnie taki i był ok ( ale sprzedałem komplet bo Ultrę planowałem kupić)

UCHWYT Samochodowy Sony Xperia Z1 C6906 (3719139246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I teraz potrzebuję znów coś kupić.

Więc zastanawiam się nad kupnem AN401 - czym właściwie poza ceną różni się od AN400 ( raczej interesują mnie oryginały Sony , nie marketowe podróbki ) .To tyle jak chodzi o ładowarkę.

A teraz co z uchwytem? czy ten z linku powyżej nadał by się też do Z1 ? bo z tego co pamiętam T się mieściła ok. Ale Z1 jest nieco dłuższa i nie wiem czy się da zapiąć , a nie mam gdzie porównać bo wysyłkowo tylko zamówić. Bo niestety nie widze nic sensownego by poziomo przyczepić do szyby i mieć regulację w każdej płaszczyźnie. Co ważne , ten uchwyt myślę że nie zatykał by głośnika bo on od dołu styka się tylko z etui na brzegach a głośnik wypada , że wolny by był. Tylko kurde nie wiem co z rozmiarem. Niby ma rozstaw do 145 mm . Tyle że jak linijką mierzę Z1 w case mate to tyle dokładie wychodzi >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gros1k

używałem wielu uchwytów do telefonów i od pewnego czasu koncentruję się tylko na uchwytach dedykowanych

do Z1 zakupiłem coś takiego:

Uchwyt samochodowy ANTISHOCK do Sony Xperia Z1 (3666629923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

generalnie telefon 3ma się idealnie, ale trzeba brać pod uwagę że z żadnym kondomem w to telefonu nie wsadzicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cicho w tym temacie . Pojawiło się coś nowego w cenie powiedzmy normalnej, ok. 100 pln? W ogóle to dziwi mnie że oryginalny od Sony też nie ma full opcji. Przesiadam się z Galaxy i tam kupiłem oryginalny uchwyt Samsunga wraz z ładowarką samochodową. za bodajże 109 zł. A tu nie dość że 200 zł to jeszcze ładowarka kolejny wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gpawel

Jaki uchwyt polecacie obecnie do Z1?

Ciekawą propozycją wydaje się być oryginalny, uniwersalny bo do 5,5" uchwyt Samsunga. Mam możliwość kupienia go za 75 PLN z gratisową przesyłką, ale może ktoś podsunie lepszy (koniecznie sprawdzony przez siebie) model?

ORYGINALNY UCHWYT SAMSUNG EE-V200SABEGWW Note 3 S4 (3861762253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dołączono o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Jaki uchwyt polecacie obecnie do Z1?

Ciekawą propozycją wydaje się być oryginalny, uniwersalny bo do 5,5" uchwyt Samsunga. Mam możliwość kupienia go za 75 PLN z gratisową przesyłką, ale może ktoś podsunie lepszy (koniecznie sprawdzony przez siebie) model?

ORYGINALNY UCHWYT SAMSUNG EE-V200SABEGWW Note 3 S4 (3861762253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi