Skocz do zawartości
Koras1916

Xperia Z1 - uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

kgoka
    Podłączam się pod pytanie kolegi, również szukam dobrego uchwytu do Z1.

To ja dorzuce swoje trzy grosze.

Nauczony doswiadczeniem w dosc czestym uzywaniu uchwytow ze wzgledu na bardzo czeste wyjazdy kilka dobrych lat temu stwierdzilem ze jesli uchwyt to tylko oryginal od producenta telefonu.

Fakt, do kazdego z telefonow jakie mialem uchwyty oryginalne pasowaly tylko do danego modelu.

Natomiast ich jakosc wykonania i spasowanie, takze jakosc przyssawki byly bardzo dobre, poczynajac na nokii a na samsungu konczac.

W zeszlym tygodniu tradycyjnie kupilem uchwyt od sony do z1.

Jakosc wykonania naprawde wyjątkowo dobra, przyssawka z tak kleistej gumy, ze szybciej go sie polamie niz na sile odklei od szyby.

Do tego, uchwyt ten pasuje takze do innych telefonow ze wzgledu na swoja konstrukcje.

Pozostaje mi tylko go polecic.

Jedyny minus to glupio idiotyczna cena - okolo 180 pln...

Ale wyszedlem z zalozenia ze skoro to co ma mi trzymac telefon za prawie dwa tysiace to chce zeby bylo porzadne. 10% wartosci urzadzenia na uchwyt to sporo, jednak nie zaluje.

Wysłane z Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To ja dorzuce swoje trzy grosze.

Nauczony doswiadczeniem w dosc czestym uzywaniu uchwytow ze wzgledu na bardzo czeste wyjazdy kilka dobrych lat temu stwierdzilem ze jesli uchwyt to tylko oryginal od producenta telefonu.

Fakt, do kazdego z telefonow jakie mialem uchwyty oryginalne pasowaly tylko do danego modelu.

Natomiast ich jakosc wykonania i spasowanie, takze jakosc przyssawki byly bardzo dobre, poczynajac na nokii a na samsungu konczac.

W zeszlym tygodniu tradycyjnie kupilem uchwyt od sony do z1.

Jakosc wykonania naprawde wyjątkowo dobra, przyssawka z tak kleistej gumy, ze szybciej go sie polamie niz na sile odklei od szyby.

Do tego, uchwyt ten pasuje takze do innych telefonow ze wzgledu na swoja konstrukcje.

Pozostaje mi tylko go polecic.

Jedyny minus to glupio idiotyczna cena - okolo 180 pln...

Ale wyszedlem z zalozenia ze skoro to co ma mi trzymac telefon za prawie dwa tysiace to chce zeby bylo porzadne. 10% wartosci urzadzenia na uchwyt to sporo, jednak nie zaluje.

Wysłane z Z1

Ponieważ to fon za 2 kafle więc każdy chce go chronić. A skoro chronić to trzymać w etui case mate hybrid. A jak fon w tym pokrowcu to uchwyt od sony za przeproszeniem można sobie wsdzić. Stworzyli telefon, do którego są znakomite etui , ale nikt nie pomyślał,o zrobieniu dobrej jakości uchwytu do auta ale takiego by fon w tym etui się zmieścił. Przymierzałem w sklepie kilka dedykowanych niby do Xperii do 5 cali , ale w pokrowcu case mate nie da się objąc zaciskiem.

Skłaniam się ku poszukiwaniem czegoś od Ultry , albo od Nota - bo interesuje mnie orientacja pozioma podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gpawel

Ja zastanawiam się cały czas nad uchwytem oryginalnym Samsunga, pytanie tylko czy taki uchwyt utrzyma Xperię Z1. Telefony Samsunga plastikowe są przecież o wiele lżejsze.

Chodzi mi o: ORYGINALNY UCHWYT SAMSUNG GALAXY S S2 S3 S4 NOTE (3983047214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dołączono o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Ja zastanawiam się cały czas nad uchwytem oryginalnym Samsunga, pytanie tylko czy taki uchwyt utrzyma Xperię Z1. Telefony Samsunga plastikowe są przecież o wiele lżejsze.

Chodzi mi o: ORYGINALNY UCHWYT SAMSUNG GALAXY S S2 S3 S4 NOTE (3983047214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stawiam wirtualne piwo temu co znajdzie mi pokrowiec do warunków ze zdjęcia. Czyli długość fona w etui 15 cm. Musi być orientacja pozioma bo tom tom dobrze tak widoczny jest. Poza tym trzymanie wzdłuż dłuższych boczków odpada bo z jednej strony ładowarka wpięta z drugiej przycisk power i aparatu i głosności. Więc potrzeba czegoś co utrzyma poziomo od góry i od dołu. Koniecznie z przyssawką do szyby i na obrotowej kulce.

post-211666-14255743035377_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kloosek

Ja u siebie w aucie korzystam z oryginalnego uchwytu HR (może być dowolny) + dedykowana głowica do Z1 (np. taka). Jedyny minus takiego rozwiązania to to, że telefon przez zamontowaniem trzeba wyciągać z pokrowca, bumpera czy innej ochronki.

A korzystam z takiego rozwiązania, bo od lat (jeszcze za czasów HTC Touch Pro) mam uchwyt HR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ojciec mój używa tego uchwytu do Samsunga w swojej Z1 i daje radę.

---------- Post dołączono o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Ojciec mój używa tego uchwytu Samsunga w swojej Z1 i daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gpawel

Mógłbyś dopytać jeszcze czy uchwyt trzyma dobrze telefon i nie wypada? Wiadomo, nasze polskie drogi... a jestem poważnie zainteresowany tym uchwytem, bo wydaje mi się najbardziej okej w stosunku jakość - cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kloosek

Jeżeli chcesz kupować uchwyt patrząc na stosunek ceny do jakości to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest kupienie uchwytu HR + głowicy do Z1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi