Skocz do zawartości
Koras1916

Xperia Z1 - uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

30pln
    Przesyłka doleciała. trwało to niestety trzy tygodnie.

Muszę przyznać, że zaskoczony jestem na plus. Wszystko wykonane z masywnego plastyku. duża przyssawka trzyma bardzo dobrze. Całość jest sztywna i pewna. Można wrzucić telefon razem z casem i nie ma problemu z ładowaniem przez złącze magnetyczne. Jak na uchwyt za ~30pln nie ma się do czego przyczepić. Mogę z czystym sumieniem polecić.

kilka foto:

https://www.dropbox.com/sh/j0hbvevk9...uO23KQm9HyYhga

a korzystasz z jakiegoś wideorejestratorka plus navi i synchronizacja włączona ? jak z ładowaniem Ci idzie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darr

synchronizacja włączona + navi - ładuje bezproblemowo. kabelek również z chin :)

Wholesale Product Snapshot Product name is Magnetic Charging Dock Desktop Charger DK31 For Sony Xperia Z1 L39H C6902 C6903 C6906 SO-01F

wcześniejszego hox'a ciężko było doładować przy tym samym zestawie aplikacji. ładowanie raczej spowalniało rozładowywanie. Przy z1 nie mam tego problemu. Nie wiem jak przy włączonym rejestrowaniu obrazu. Przetestuje z autoboyem i napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Samą nawigację to i 1200 mhA ładowarka na byle jakim kablu daje radę - jazda się zaczyna np. NaviExpert albo AutoMapa plus Yanosik plus wideo rejestrator AutoGuard Pro. Bateria się nie ładuje, mało tego zaczyna spadać przy 2100 mhA - pisałem z autorem AutoGuard po zejściu z nagrywania 1080 plus wyłączenie gps coś pomaga :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darr

Sprawdziłem i nie da rady, ale w sumie to się nie dziwie, że nie pociągnie takiego zestawu aplikacji. Chociaż i tak uważam, żę Z1 całkiem dobrze i szybko ładuje się przez samochodowe ładowarki. ładowanie hox'a to była mordęga. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zakupiłem samsunga uchwyt do note3 (E200 coś tam model, do 5.7" więc najnowszy wariant) i powiem tak: nie jest źle ale do ideału daleko... z pewnością jednak jest to rozsądne wyjście jeśli chodzi o koszt zakupu- szczególnie, że dorwałem go za 69PLN w jednym ze sklepów sieciowych.

z plusów: świetne wykonanie: tył telefonu będzie chroniony przez gumo-podobny materiał na uchwycie (większość uchwytów ma plastik, który rysa tel.), uchwyt mocno trzyma się szyby+ łatwo można go zdjąć odblokowując blokadę i schować gdy nie potrzebny (co nawet samsung zaleca w instrukcji...), uchwyt nie jest duży więc nie zasłoni nam dużo szyby ;)

podoba mi się też sposób regulacji uchwytu jak i łatwość wyciągania urządzenia.

z wad...

- można zapomnieć o regulacji głośności (przycisk aparatu jest widoczny akurat)...

- opierając z1 z jednej strony o nogi uchwytu zakrywa się minimalnie aparat* ale obraz można spokojnie nagrać. W najbliższych dniach postaram się wrzucić jakieś nagranie z Z1 z tym uchwytem. Dziś zapewne nie zdążę, przez weekend nie będę miał specjalnie jak wrzucić :D

generalnie myślę, że był to dobry zakup a na pewno lepszy i pewniejszy od "uchwytów za dychę" czy jakiś no name chińskich :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavel
    Przesyłka doleciała. trwało to niestety trzy tygodnie.

Muszę przyznać, że zaskoczony jestem na plus. Wszystko wykonane z masywnego plastyku. duża przyssawka trzyma bardzo dobrze. Całość jest sztywna i pewna. Można wrzucić telefon razem z casem i nie ma problemu z ładowaniem przez złącze magnetyczne. Jak na uchwyt za ~30pln nie ma się do czego przyczepić. Mogę z czystym sumieniem polecić.

kilka foto:

https://www.dropbox.com/sh/j0hbvevk94c6uvx/AABThg14IXmuO23KQm9HyYhga

Kupiłem uchwyt który polecał darr i rownież jestem zadowolony, bardzo solidne wykonanie, dobrze spasowane czesci nic nie lata luzem, przyssawka mocno trzyma , polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widział ktoś uchwyt, który polecał darr na alledrogo bo nie chce mi się czekać 3 tygodnie na przesyłkę z Chin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam uchwytu firmy Clingo. Jest to uchwyt żelowy. Taka konstrukcja sprawdza się idealnie przy szklanym tyle. Poleciła mi go siostra, która używa go do swojego Note2. Uchwyty występują w wersji na szybę i na kratki klimatyzacji. Ja wybrałem ta druga opcje ponieważ telefon mam bliżej i mam dostęp do wszystkich opcji pod ręką. Oczywiście blokujemy jeden z wywietrznikow. Mi taki uchwyt udało się wyrwać na promocji za 50zl a widziałem za 80 na allegro. Uchwyt można wyczyścić pod bieżącą wodą. Siostra używa oryginalnego uchwytu juz dwa trzy lata i klei się idealnie jak nowy. Powierzchnia nie traci właściwości. Trzyma nawet chropowata powierzchnię Nota1. Nie wiem jak sprawują się nie oryginalne uchwyty za 30-40zl. Według mnie idealne rozwiązanie. Uchwyt nie zasłania portów głośnika ani tylnego aparatu i można nagrywać filmy z jazdy jak ktoś lubi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi