Skocz do zawartości
Staszicu

[JB][UB/LB] Honami MoonWalker HD V10 | ☆ Just More Than Only Speed ☆

Rekomendowane odpowiedzi

Dawxperia. Nie można

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno może z kolejną wersją nie będzie tego błędu. Na enigmie tez spotkałem ten problem.

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lgplay

Witam. Rom, jak najbardziej spoko. Jednak mnie zaraz po włączeniu telefonu kilkakrotnie ''wywala'' proces xperia home. Miał ktoś taki bug?? Gdzieś po 3 takich komunikatach systemu jest ok. Wiadomo coś bliżej, kiedy wersja V6 ;) ?? Przy okazji chciałem spytać jeszcze czy ma ktoś dostęp do stockowych widgetow np. pogody. Przeszukałem pobieżnie Google ale tematu ze wszystkimi stockami nie znalazłem. Fajnie było by gdzieś upnąć w jakimś temacie. Pozdro.

Edytowane przez lgplay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie niema tego błędu z "xperia home" mam nadzieje że postępujesz zgodnie z instrukcją. Wersja v6 ma się ukazać w następnym tygodniu jeżeli Pandemic zdąży ponieważ są takie drobnostki jak błąd podczas nagrywania rozmowy... użytkownik @dyrektor powinien ci pomóc z tym widgetem. Masz zablokowany czy odblokowany bootloader?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lgplay

Pokusilem się o ponowne wygranie romu i jak na ten moment problem zniknął. Wcześniej oprócz 'Xperia-strona główna' (bo o ten proces chodziło), problemy stwarzał też proces 'Kontroler trybu eco', lecz teraz wszystko wróciło do normy. Widocznie coś się gryzło u mnie w systemie. Dzięki za odpowiedź. Bootloader jeszcze zablokowany, lecz już niedługo (gdyby nie tel. z Orange już byłby odblokowany ;)) Rom świetny, czekam z niecierpliwością na V6. Pozdrawiam ;).

Edytowane przez lgplay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni u mnie wyskakuje po restarcie Xperia strona główna została zatrzymana. Mimo tego nie zauważyłem problemów, czasami jak wracam na główny to potrafią widgety i ikony mulic.

---------- Post dołączono o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:02 ----------

Wyrzuciłem kilka niepotrzebnych aplikacji, zmniejszyłyem ilość pulpitów i liczne skrótów na nich i problem znikł.

---------- Post dołączono o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Tez czekam niecierpliwie na V 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie ma żadnych problemów mimo iz restartuje tel z 3 razy dziennie. używasz white addon? Który kernel? Instalowales wg instrukcji czy na skróty?

wysłane z honami v5.5 XP

---------- Post dołączono o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Jaki bl?

wysłane z honami v5.5 XP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie instalowałem white addon. Wszystko robione wg. instrukcji.

---------- Post dołączono o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

A bl odblokowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie ci nadal wyskakiwało. To wipe dalvik, jak nie pomoze to czysta instalacja.

wysłane z honami v5.5 XP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wyżej napisałem że już mi nie wyskakuje. Jak pojawi się znów to tak zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi