Skocz do zawartości
Raciborski

Prośby o Reupload, Upload, Romy, Modyfikacje itp.

Rekomendowane odpowiedzi

DvD93

Pobierz w google chrome, tam Ci pójdą linki z mega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czops

Pobrałem na innym komputerze. Dzięki za wskazówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, racja, niebranodowany 4.3 .201 jest do pobrania dla zablokowanego BT i bez root, ale szukam brandowanego Orange 4.3 .201 żeby flashtoolem zrobić - może będzie lepiej niż przez PCC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Potrzebuje romu bądz jakiś tweaków, existanz jest bardzo fajnym romem, ale po jakims czasie zamula sie niemal jak stock, mam 3-4 gry na krzyż, Carx drift racing, subway surfers, czyszcze ram clean masterem i zbedne pliki oraz cache, staram sie trzymac porzadek, uzywam gravityboxa tylko do procentowego wskaznika baterii i xposed xperia do przewijania muzyki gdy ekran jest wylaczony. Z ExistenZ 3.3.0 usunalem mase plikow jak talkback, tagi, chrome(uzywam dolphina) gmail, uslugi google play chyba zamrozilem, one szpiegują i jedza pamiec, wyszukiwarke google rowniez zamrozilem, sony selext i inne od sony, chinska klawiatura, zuzycie ram jest bardzo niskie, wrzucilem kernel doomkernel czy jak mu tam v8 z tweakiem od naszego kolegi vivaza na wifi modules, wszystko fajnie, ale i tak lapie lagi, dosc szybko schodzi bateria w porownaniu do spubawa, ale wszystkie te romy zawsze da sie jakos zamulic, czyszcze co chwile ram zanim zablokuje ekran, telefon restartuje co 3-4godziny, od takiego sprzetu wymaga sie wiecej jednak, 24 tysiace na antutu, miazdzy s3 i note 2, a chodzi gorzej? No co jest. Juz nie mam sil, potrzebuje rom stabilny, szybki i zeby mial troche stockowych bajerow, moze byc nieoficjalny, testowalem dzisiaj cyanogenmoda, ale tez gry nie pojda, w Carx Drift racing widze klatkowanie, co zrobić Pany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A performance dla kernela nie jest lepsze od interavtice, w sensie performance nie dziala szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

Niby tak, ale baterie strasznie żre ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cos jeszcze moge zrobic? I wgralem ten DoomLord Kernel v8 - dobrze, czy źle? w sensie dla existenz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Coraz bardziej, w miarę upływu czasu, myślę, że sensowna zmiana softu to zmiana modelu na Z1 lub Z1 compact. :-) w SP tylko 4.1.2 działa dobrze, potem jest tylko gorzej. Mam ten sam dylemat co Ty. Siedzę na 4.1.2 bo żaden 4.3 nie nadaje się do użytku. Dodatkowo mam Orange, więc nie mogę sobie nawet Kitkata wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, sam zrobiłem ftf, jakby ktoś potrzebował:

4.3 / 12.1.A.1.201 Orange PL

https://docs.google.com/file/d/0B_s7S64LPparOGxxZXRpWmtua0E/edit?pli=1

C5303 - xxxxxxxxxx - 1272-7161_R3B - 1269-3538_12.1.A.1.201 - ORANGE-LTE_12.1.A.1.201

Edytowane przez Tualatin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi