Skocz do zawartości
slukrzy12

[NOTE 3] Etui SGP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W drodze są dwa etui , śpiew, chyba tak się to nazywa, oraz jakieś silikonowe. Jednak szukam czegoś lepszego bardziej pasującego nie pasującego wyglądu i zapewniającego dobrą ochronę.

Moją uwagę zwróciły etui firmy SGP

Czy ktoś posiada któryś z tych:

http://www.ebay.pl/itm/SPIGEN-SGP-Slim-Armor-Case-SERIES-for-Samsung-Galaxy-Note-3-/251338889758?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var&hash=item3a84f71a1e&_uhb=1

http://www.ebay.pl/itm/SPIGEN-SGP-Ultra-Fit-Case-SF-COATED-SMOOTH-BLACK-for-Galaxy-Note-3-/251327339917?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3a8446dd8d&_uhb=1

http://www.ebay.pl/itm/SPIGEN-SGP-Neo-Hybrid-Case-for-Galaxy-Note-3-Metal-Slate-/271274902397?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item3f293e837d&_uhb=1

Wydaje mi się że telefon w tym będzie wyglądał super, kiedyś miałem do SGS2 bardzo podobne z samej ramki do okoła telefonu i bylem bardzo zadowolony.

Może ktoś miał takie do Note2 i może się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gio

Nie mam, ale poważnie się zastanawiam nad tym Neo Hybrid, bo miałem tego typu Spigen'y na dwóch telefonach do tej pory i były to zdecydowanie najwyższej jakości futerały jakie miałem okazję używać.

Niezależnie od tego czekam jednak na oryginalne Samsungi - s-view i flip wallet. Od Spigena warto kupić tez szklaną osłonę na ekran - glas-t.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No te oryginalne od Samsunga nie są złe wyglądają fajnie, miałem w Note2. Tylko tam pamiętam ze był mało praktyczny z uwagi na brak okienka do np. prowadzenia rozmów. Otwierać było trzeba telefon przy każdej okazji, aż któregoś razu trzymałem za futerał, zatrzaski od klapki puściły i tyle miałem tego typu futerał.

Denerwuje mnie już sam fakt otwierania by coś zrobić sprawdzić.

Chyba któryś z SGP zamówię, sądzisz że to jeszcze nie wszystkie modele jakie będą dostępne?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalk now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gio

Na ich stronie ciągle jest info że nowe akcesoria dla n3 będą soon, więc. ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89

Ja zamówiłem w poniedziałek SGP z ostatniego linka, wczoraj dostałem wiadomość, że został wysłany jak dostane to dam znać co i jak :)

Wysłane z mojego SM-N9005 now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to czekam z niecierpliwością na Twoją opinie związaną z tym etui, mam nadzieje że szybko dojdzie.

Brałeś może dodatkowo folie SGP?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalk now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ishar89

Folie zamówiłem wcześniej na allegro, była jakaś za 40 zł chyba, a co do etui to też czekam, bo idzie aż z USA :P

Wysłane z Note 3 now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etui jak najbardziej godne polecenia

Ale trzaba bardzo uważać na podróbki Bo jest i cała masa.

W etui zawsze musi być kartka z numerem który można sprawdzić na tej stronie : SPIGEN SGP żeby mieć 100% pewnośc co do orginalności produktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meciu

W przyszłym miesiącu będę nabywał Note3 i pytanie:

Czy takie etui wspomoże ochronę digitizera przed pęknięciem podczas upadku ekranem w dół? Nie mogę jakoś się doszukać drop testów.. Czy jest może jeszcze jakieś lepsze etui które nie zrobi z telefonu większego klocka ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla SGS4 jest od SGP♥Case Slim Armor , ten chyba już szybciej zabezpieczy na taką ewentualność telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi