Skocz do zawartości
slukrzy12

[NOTE 3] Etui SGP

Rekomendowane odpowiedzi

sochan

Mam już spg neo hybrid wszystko ok idealnie pasuje tel stał się ciezszy

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carire

czyli jednym słowem warto?

a od jakiego sprzedawcy można kupic bo jest kilka różnych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    esesen

Witam, chcę zamówić to: ETUI SGP SPIGEN Neo Hybrid SAMSUNG GALAXY NOTE 3 (4238793153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy jest tutaj na forum chociaż jedna osoba, której nie pomogło to etui przy upadku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sochan

flavour design ja zamawialem produkt 100% orginał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzis otrzymalem neo hybrid i po pracy po powrocie do domu note 3 zdazyl mi wypasc z plecaka... Zdziwilem sie okropnie gdy zobaczylem go na podlodze. Pomyslalem, ze ledwo kupilem etui i ze juz bedzie po telefonie. Na szczescie etui ochronilo nota w 100 %. Nawet na poliwenglanowej ramce brak jakichkolwiek obic. Poki co jestem zadowolony. Kupilem od Dabena z allegro za 129 zl. Oryginal z potwierdzajacym kodem w srodku opakowania. Jakosc wykonania bardzo dobra, smartfon w mojej rece wcale nie wydaje sie duzo wiekszy. Czuc, ze jest troche ciezszy ale w ogole mi to nie przeszkadza. Polecam niezdecydowanym. Kolor jaki wybralem to dante red do bialego note 3. Kolory swietnie kontrastuja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGP Spigen SLIM ARMOR VIEW - GALAXY NOTE 3 N9005 (4340968177) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja zamawiałem od tego sprzedawcy to etui nie jest to orginał ale jestem mega zadowolony jakosc plus cena gdybym nie wiedział wogole bym nie poznał ze to nie orginał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepłaciłeś i to mocno.

W tej chwili dostaniesz go za 24 zł z wysyłką gratis.

Około 3tg i jest u Ciebie.

Ja bym oddał, zgłosił do Allegro że sprzedaje podróbki wysłał info do sprzedawcy, że handel towarami z zastrzeżonymi znakami towarowymi jest przestępstwem ściganym na wniosek i oczekujesz na wywiązanie się z umowy więc czekasz na oryginalne etui. Informujesz, że dokonał oszustwa, które jest ścigane z urzędu no i, że zwrot gotówki Cie nie obchodzi.

To, że napisane jest etui TYPU bla bla bla niczego nie zmienia.

Nadal możesz żądać oryginalnego produktu (raczej go nie dostaniesz ale niech sprzedawca czuje presje i niech się głowi jak sprawę rozwiązać - gdyby co to ostatecznie i tak kasa wpłynie na konto).

Kupił w Chinach troszku gratów i liczy na szybki zysk - takich sprzedawców się tępi.

MAIL - warto go sobie gdzieś zapisać.

Barwny, stanowczy, długi, poważny mail w formie pisma urzędowego wyrażający między innymi pogardę i niechęć do sprzedawcy z żądaniami no i ze wspomnieniem między linijkami z których sączy się wściekłość i chęć ukręcenia głowy sprzedawcy (oczywiście w odpowiednie słowa trzeba to wszystko ubrać - da się) takich instytucji jak Urząd Skarbowy, Urząd Celny, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Miejski Rzecznik Konsumentów, Komenda Wojewódzka Policji Wydział Do Walki Z Przestępczością Gospodarczą naprawdę przemawia do wyobraźni.

Zwłaszcza gdy doda się:

"Art. 286. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy.

3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." z dopiskiem, że na podstawie tego artykułu sprzedawca popełnił oszustwo, które jest ścigane z urzędu.

Dopisujemy jeszcze:

"Art. 305. 1. Kto w celu wprowadzenia do obrotu oznacza towary podrobionym znakiem towarowym lub oznaczone takim znakiem towary wprowadza do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 podlega grzywnie."

Dopisujemy informację, że wszelkie sprawy związane z tą transakcją są gromadzone jako jedne z możliwych dowodów w sprawie (o ile nie dostaniesz oryginalnego produktu - wtedy sprawa zostanie zakończona polubownie) więc rozmowy będą nagrywane (jeśli nie wyraża zgodny na nagrywanie niech nie dzwoni). Przede wszystkim prosisz o kontakt mailowy.

Sprzedawca widzi, że nie trafił na pierwszego lepszego głupka i nie zarobi na nim.

Jeśli jest to ktoś malutki nie obeznany w świecie "facio chcący szybko zarobić" to taki mail da mu do myślenia.

Ja wywalczyłem nowe oryginalne słuchawki za 180zł z przesyłką free (te które kupiłem nie były nic tańsze od innych aukcji,a były totalną podróbką) no i dodatkowo zatrzymałem w podarunku na wniosek sprzedającego podróbki jako zadośćuczynienie (lewa strona przestała działać po tygodniu - nie do naprawy bo w środku wszystko zalane klejem)

Edytowane przez Kriestoobriadnikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale mi ono pasuje za taka kaske jest naprawde swietne a nie stac mnie na orginał nie kazdy ma tyle kasy a z alliexpress sie boje zamawiac bo raz mi nie przyszło wiec kupujac etui za 60 zł chyba każdy ma świadomość co kupuje ze to podruba a nie pozniej z płaczem ze nie wiedział ja zdawałem sobie sprawy cudów nie ma ze ktos za 50 zł ci orginał sprzeda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mariuszekx-kupujesz sam od siebie?Czy nick na allegro i na forum to przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne przypadek. Lepiej kupic oryginal i cieszyc sie z jakosci wykonania. Kiedys zakupilem podrobke na sgs 2 i zaluje do tej pory bo nawet guma nie byla dobrze spasowana tylko wywijala sie na boki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi