Skocz do zawartości
slukrzy12

[NOTE 3] Etui SGP

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba faktycznie reklama samego siebie bo w innym temacie również linkuje do tego samego sprzedawcy na allegro.

TUTAJ

Jeśli tak to gratuluję bo z chęcią zakupię to co reklamuje i w tej cenie wywalczę oryginał. Ktoś jeszcze jest chętny?

Edytowane przez Kriestoobriadnikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak mała reklama ale słuchajcie nic nie ma w niej złego jeśli kogoś to zabolało to z góry sorry ale tak jak mam w aukcji etuii typu wiec nie ma mowy o oryginale jeśli chcecie z tym walczyć to musieli byście z 1000 sprzedawców korzy oferują akcesoria do telefonów i nie tylko a wydaje mi się to dobra alternatywa dla kogoś kogo nie stać na etui za 200 zł sam kupowałem chinole i wiedziałem co kupuje mnie na orginały nie stac a nie kazdy jest na tyle odwazny by kupowac z alliexpress ja tam straciłem 300 zł ponieważ sprzedawca nie wysłał w ogóle towaru i szukaj wiatru w polu tak wiec macie racie wykorzystałem forum które tyle mi dało do niecnych celów wiec przepraszam forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie zmienia faktu, ze dorabiasz sie na podrobkach. Malo kogo interesuje, ze straciles na ali 300 zl. Sprzedajesz towar podrabiany i poslugujesz sie oryginalna nazwa producenta. Ten towar to dziadostwo... Nie polecam nikomu, a pozniej ludzie sie dziwia czemu ich note 3 za 1000 zl to chinska podrobka. A ha ha, a z drugiej strony jak spoleczenstwo jest tak mocno odmozdzone to niech traci i niech sie w konia daje robic za kazdym razem.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do wiadomosci usunołem swoje aukcje bedą prezenty dla znajomych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haqb

Super, masz telefon za dwa koła a nie stać Cię na etui za 100. :-)

Śmiech na sali :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie stac mnie na telefon za 2 tys mam podróbkę za 600 zł z androidem nie kazdy jest taki majętny i tez chce miec cos co przypomina nota wiec do wiadomosci wszystkich bogaczy a jak widac na forum jest ich masa a moze to forum jest tylko dla tych ktorzy maja kase co ? wiec nie kazdego stac zeby kupowac wszystko w orginale ale skonczmy ta dyskusje kazdy niech kupuje co chce i za ile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haqb

Sorry, jeżeli gdzieś w wątku przeoczyłem że masz taki telefon. Jeżeli nie napisałeś to skąd niby miałbym o tym wiedzieć? Szczerze to wkurzające jest to jak ktoś pisze że nie stać go na ochronę za 100 zł w momencie kiedy ma telefon za dwa czy ponad dwa tysiące złotych. Wierz mi że ja też bogaczem nie jestem, po prostu lubię takie gadżety i na ten jeden sobie pozwoliłem. A skoro wydatek 2000 jest znaczący dla mej kieszeni to tym bardziej chcę go chronić jak najlepiej. Jeżeli mi szkoda na etui ochronne za 100zł, to tym bardziej nie stać mnie na posiadanie tak drogiego telefonu, bo w przypadku upadku naprawa będzie duuużo bardziej bolesna finansowo aniżeli 100zł. Chyba się ze mną zgodzisz. Bez urazy i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Bogacze" nie potrzebują etui, bo zawsze mogą kupić sobie nowy telefon :-P

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jasne ze sie zgodze taka prawda jest dlatego ja np sie ciesz ze sa tez etui za 30zł dla zwykłych zjadaczy chleba wiadomo firma której sa podrobki nie jest moze mega zadowolona ze ktos podrabia ich produkty ale nie oszukujmy sie koszt wyprodukowania takiego etui nie jest zbyt wysoki skoro wiele ludzi jest zachwycona podrubkami za 20 zł wiec mysle ze nie odbieramy tu nic wielkiego firmie spigen. Pozdrawiam wszystkiech zjadaczy chleba kurzce moze ta cena nota w koncu troche spadnie bo tez bym chciał miec orginał a tu nic nie tanieje wogole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi