Skocz do zawartości
slukrzy12

[NOTE 3] Etui SGP

Rekomendowane odpowiedzi

oliwo
    nie ma zadnych problemów ze spigen slim armor

jak nie ma jak jest, na androidzie 4.4.2 przycisk home nie działa, tzn. nie wybudza tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, nie wzbudza. Ale może dlatego, że w oryginalnym S-View nie ma dostępu do przycisku Home i po prostu taka funkcjonalność nie jest przewidziana? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oliwo

na 4.3 działało ale w nowym zrobili babola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ostatnio dostałem etui SGP Neo Hybrid do N3. oczywiście oryginalny, co poświadczył kod dołączony do opakowania. niestety nie przylega ciasno do telefonu i na bokach (prawym i lewym) bez większego oporu można je zsunąć. wydaje się, jakby dłuższe krawędzie były nieco za długie. ma ktoś to etui i podzieli się spostrzeżeniami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cruel1

Ja mam i nic takiego nie zaobserwowałem. Swoją drogą zrezygnowałem po dłuższym czasie z tego etui.

Telefon staje się przez niego sporo większy i mniej poręczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o rozmiar, to mi to nie przeszkadza, bo jestem wysoki i mam duże dłonie ;) samo etui bardzo mi się podoba, tylko, że martwi mnie ten luz. dogadałem się ze sprzedawcą na odesłanie w celu reklamacji, ale wolę się upewnić czy to nie taki urok tego etui po prostu, bo dużo zachodu z tym odsyłaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W neo hybrid wszystko mam idealnie spasowand i nic a nic nie odstaje. Odsylaj na gwarancji. Poza tym pokaz jak to wyglada, fotka by sie przydala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tepplo
    ostatnio dostałem etui SGP Neo Hybrid do N3. oczywiście oryginalny, co poświadczył kod dołączony do opakowania. niestety nie przylega ciasno do telefonu i na bokach (prawym i lewym) bez większego oporu można je zsunąć. wydaje się, jakby dłuższe krawędzie były nieco za długie. ma ktoś to etui i podzieli się spostrzeżeniami?

Kod był oryginalny, samo etui już nie koniecznie musi. Mi przylega idealnie do telefonu. Nie ma mowy o jakiś luzach czy zsunięciu, także albo trafiłeś na wadliwy egzemplarz albo na podróbkę. Masz możliwość reklamuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cruel1

Odsyłaj i niech przyśle Ci nowe, proste. Zawsze może się wadliwa sztuka trafić przy tak masowej produkcji.

Co do rozmarów. Wiesz, też jestem wysoki, mam wielkie łapska, ale z tym etui to już przesada :D Zresztą bez etui o wiele korzystniej się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowałem się odesłać. sprzedawca bardzo chętny do współpracy, więc myślę, że nie będzie problemu. dzięki za odpowiedzi. zdjęcie jakieś przed wysłaniem zrobiłem. edytuję później post i dorzucę jak znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi