Skocz do zawartości
slukrzy12

[NOTE 3] Etui SGP

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam różne etui do tego smartphona i wybór, z tego co widzę jest nie za duży. Czy warto dawać aż 100zł z hakiem za tego spigena ? Wydaje mi się ono trochę za duże... Do note 2 miałem super cieniutkie z jakiegoś plastyku - prawie przezroczystego ale na tym telefonie sprawdzało się super, bo praktycznie nie zwiększało gabarytów. Do note 3 nic takiego nie widzę... Jakie szkło ochronne polecanie na ekran ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cruel1

Jest osobny cały temat odnośnie szkieł/folii na ekran. Zapraszam do niego :)

Neo Hybrid jest jak najbardziej ok, jeśli nie przeszkadza Ci, że telefon staje sie już trochę nieporęczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Do note 2 miałem super cieniutkie z jakiegoś plastyku - prawie przezroczystego ale na tym telefonie sprawdzało się super, bo praktycznie nie zwiększało gabarytów. Do note 3 nic takiego nie widzę...

ETUI IMAK CRYSTAL dla Note 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałbym do sprzedania oryginalny spigen slim armor. Kolor metal slate czyli ciemny granat. Kupiłem przed trzema dniami ale jednak wolę neo hybrid. Najchętniej sprzedałbym w Rzeszowie z odbiorem osobistym. Cena będzie dobra. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez priv.

Wysłane z SN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest slim armor view tylko etui dwuczęściowe bez klapki przedniej. Jest z gumy i ma na plecy granatowy panel. Nazywa się slim armor. 100% kupione w dobrym sklepie. Jakby co mogę podesłać zdjęcia.

Wysłane z SN3

---------- Post dołączono o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

To nie jest slim armor view tylko etui dwuczęściowe bez klapki przedniej. Jest z gumy i ma na plecy granatowy panel. Nazywa się slim armor. 100% kupione w dobrym sklepie. Jakby co mogę podesłać zdjęcia.

Wysłane z SN3

Przykład:

http://m.allegro.pl/spigen-slim-armor-samsung-galaxy-note-3-futeral-i4535862334.html

Wysłane z SN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to nie kłopot to podeślij. Myslałem ze to wersja SAV. Nie orientujesz sie czy poprawili już problem z klapką.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Takie pytanko. Gdzie mogę nabyć samą ramkę do SGP Neo Hybrid?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam to w końcu działa to etui spigena s viw na kk 4.4.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witam to w końcu działa to etui spigena s viw na kk 4.4.2

Jeśli pytasz o View to działa bez problemu - mam, używam na co dzień - z wyjątkiem klawisza Home (ale na oryginalnym Samsunga też nie działa bo nawet nie ma do niego dostępu).

Wytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi