Skocz do zawartości
slukrzy12

[NOTE 3] Etui SGP

Rekomendowane odpowiedzi

JED

Ja kupilem silikonowe etui-plecki i folie - razem 25 PLN.

Akurat jestem w USA i wyglada na to, ze Spigen nie sprzedaje swoich wyrobow poza wlasna siecia.

A przy okazji: ktos uzywal tych szkiel na ekran Spigen?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meciu

Wczoraj zamówiłem sobie Spigen SGP Neo Hybrid Metal Slate + Spigen SGP Glass Protector GLAS.tR z Amazona (kilka procent upustu za zakup łączony), ze zwykłą przesyłką zapłaciłem około 215zł, no i paczka będzie leciała do PL kilkanaście dni, ale to i dobrze gdyż Note3 dopiero nabywam po wypłacie :P a do 10tego jeszcze jest troszke :D

Jak będą chętni to mogę zdać relacje zdjęciowe jak się prezentuje ten case (gdy case przyjdzie mi przed zakupem telefonu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja dostałem etui od SPIGEN-a z tego linka SPIGEN SGP Case Ultra Fit Series for Galaxy Note 3 Smooth Black (SF coated) | eBay

Całkiem nieźle się prezentuje, pasuje idealnie, nic nie odstaje i wycięcia są zrobione jak na miarę. Jedynie spodziewałem się troszkę większego wrażenia z dotyku, czyli że będzie bardziej gumowaty. Ale tak czy siak zrobiony jest perfekcyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP

No wygląda też ciekawie. Przypomina z wyglądu bardziej gumowatego, ale może to być tylko wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Wyglada, ze slabo zabezpiecza telefon przed upadkiem, skoro Spigen niewiele o tym wspomina.

Za to w tym wypadku, jest "elite protection":

Galaxy Note 3 Case Slim Armor - Galaxy Note 3 - Galaxy Note - Samsung - Brands | SPIGEN SGP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj masz wysyłkę z zagranicy więc możesz czekać od 10-30dni:) Ja zakupiłem wczoraj o 21:30

NILLKIN JAPAN HARD Samsung Galaxy Note3 III Folia (3629268031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. o 22 już dostałem maila od sprzedawcy że spakowane o 8 rano wysłane:) Na początek może być, póki sprzedawcy nie naściągają więcej etui. Potem zamierzam kupić szkło hartowane na wyświetlacz i obudowę Neo hybrid:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

@up, do mnie piszesz? jaka wysyłka z zagranicy? Nic nie jest tam napisane o takiej wysyłce. Czas realizacji 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi