Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Hunter3000

Recenzja Lenovo IdeaTab S6000-H (3G) by Hunter3000

Rekomendowane odpowiedzi

civi

Ja dziś zakupiłem ten tablet i nie mam zółtych pasków ale trafiłem na bad pixel :(. I teraz zastanawiam się czy oddawać go i brać nowego czy zostawić sobie tego co już mam skonfigurowanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem tydzień temu w sklepie internetowym kurtmedia. Nie mam żadnych żółtych pasków ani przebarwień. Bad pikseli też jeszcze nie zauważyłem żadnych. W innym poście pisałem tylko o słabym podświetlaniu krawędziowym, które jest trochę widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczne od zapytania. Czy jest jakis prog do synchronizacji z komputerem?

Podążając za radą kolegi zakupilem Taba w vobisie. Bez przebarwienia, obudowa nie skrzypi. Na obecna chwile jedyna niedogodność to np na wormsach w pewnym momencie ekran nie reaguje. Tabik wydaje się być dobrym zakupem. Testuje dalej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Synchronizację możesz zrobić kontem google, czy są jakieś progsy na PC to nawet nie wiem. Co do tych dziwnych pasków, dowód:

e38es3P.jpg

Zwłaszcza je można zobaczyć na białym tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoje Lenovo ostatnio ładowałem 4dni temu, od tamtego czasu sporadycznie z niego korzystałem do poczty, internetu czy przeglądnięcia zdjęć, ekran w tym czasie był aktywny przez ponad 6h, zostało 30% baterii, myślę że jest to godziwy wynik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up możesz wrzucić screen z menu baterii? Chciałbym coś sprawdzić.

I też pytanie, czy wyłączasz tablet na noc kiedy go nie używasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę wrzucić ale aktualnie nie mam 30% tylko ponad 90, nie wyłączam tabletu na noc, wczoraj w nocy nie doładowałem go nawet do 100% bo był mi potrzebny w trasie(ok 96%), nie gram też w gry, flash w przeglądarce włączony, włożona karta aero2, jak jest potrzeba to włączam przesył danych. Jak jestem w domu to w 90% użytkowanie tabletu to jest przeglądarka wraz z pocztą, te 10% to oglądanie zdjęć, filmów z komputera. W trasie to różnie, mapa, czasami nawigacja, no i aero.

6zmn.png

Jasność ekranu praktycznie na zero. Choć i tak w nocy jak jest skręcony do zera to wydaje mi się że mogło by być ciemniej.

Edytowane przez Ziomek999
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja recenzja będzie raczek krótka. Taba mam z dwa tygodnie. Nie trzeszczy, nie piszczy jak niektórzy piszą o źle dopasowanej obudowie. Screen po sprawdzeniu bez przebarwień, jaśniutki niestety palcuje się niesamowicie 

Na obecną chwile jeżeli chodzi o problem to restartowanie taba kiedy na lockscreen dodałem widget poczty. Po usunięcie nie ma problemu

Brakuję mi w tym tabie 2ch rzeczy. Z racji tego że jestem użytkownikiem S2ki brakuje mi nakładki touch wiz. ( takie zboczenie.) I przydała by się jakaś apka do robienia backapu tego co mam na tabie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I przydała by się jakaś apka do robienia backapu tego co mam na tabie.

Jest aplikacja producenta Backup And Restore (ikona zegarka z niebieską strzałką) a możesz zawsze zainstalować Titanium (wymagany root).

Edytowane przez Krzysztof_Suliko
    zmiana nazwy apk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi