Skocz do zawartości
j233

jak wrzucic polski jezyk?

Rekomendowane odpowiedzi

tomqz

Mnie tylko zastanawia jedno, czy w ogóle polski język będzie dostępny dla Nexusa S oficjalnie. Bo z tego co wiem, w N1 nie było. Z drugiej strony jednak, sam Gingerbread ma wbudowany (w SDK) język polski. Z tego jednak co się orientuje chyba nie da się po prostu przekopiować polskich plików prosto do telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na chwilę obecną nie będzie takiej możliwości. Telefon w ogóle nie będzie u nas sprzedawany.

Przy okazji proszę napiszcie mi dokładnie o co chodzi z tym program z pol znakami do smsa :) oraz czy wam też zawiesza się telefon czasami? Od kilku dni jest tak, że przy odbieraniu połączenia lub wybieraniu wisi. Wczoraj nawet na "angry birds" chodził skokowo. Jakby procek nie dał rady przetwarzać :/ czasami też nie chce wykonać kilku rzeczy, jak wyjść do menu, cofnąć się itp

to samo z google maps. ciężko mu jest znaleźć moje miejsce położenia. nie mówiąc o tym, że się tak to ładuje jakby chciało a nie mogło. dziwne bo jest to aplikacja google. tej samej używałem na iPhonie i działała 100razy lepiej. ogólnie uważam, że jabłuszko się lepiej sprawdzało. pod względem internetu, map i działania systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomqz
    Telefon w ogóle nie będzie u nas sprzedawany.

Tylko że ten telefon jest u nas sprzedawany już od ponad miesiąca :) Można znaleźć na stronie RTVeuroAGD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o sprzedaż u jednego z naszych operatorów. Na tą chwilę, żaden nie podjął się aby go sprzedawać i z tego co słyszałem, nie mają takiego zamiaru. Może to się zmieni, w tedy soft in pl będzie oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest sprzedawany ale nie ma PL języka.

Mnie tam się nic nie zawiesza , co do sms , wejdz w opcje sms i tam jest tryb wprowadzania , musi byc ustawiony na automatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co automatyczny? bo nie rozumiem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriss
    co to znaczy, że pochodzi z oddziału googla pl?

dokładnie to co napisałem ;)

Nie wiem jak u was ale u mnie pojawiła się aktualizacja do 2.3.3 w której mam oficjalny język polski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal mi to nic nie mówi :)

jaj mam cały czas wersję 2.3.2 i komunikat, że mam aktualny system. Nie mam żadnej aktualizacji możliwej do pobrania, więc jak Ty masz taką wersję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na 2.3.3 jest język polski ale nie ma słownika dla PL ... czyli nadal wracam do en + polish keyboard ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no, ale jak może być wersja 2.3.3 jak przy wersji 2.3.2 pojawia się, że mam aktualny system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi