Skocz do zawartości
j233

jak wrzucic polski jezyk?

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie zmiana jest na lepsze czy na gorsze? bo mnie wkurza to że się zawiesza. Potrafi na grach zawieszać, np przy angry birds potrafi ptak lecieć klatka po klatce. Przy przewijaniu w kontaktach czy w internecie przesunę palcem a po chwili dopiero się przesuwa. Nie mówiąc, że potrafi odebrać telefon, czas leci a telefon dalej dzwoni. Masakra!!! nie wiem co z tym zrobić, czy oddać go do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój nexus ładnie śmiga więc update do 2.3.3 był dla mnie akuratnie sprawą typowo kosmetyczną. Ale moja próżność nie daje mi wytrzymać jak nie mam najnowszego softu ;)

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no u mnie jest to tragedia i zaczyna nie to wkurzać. Dojdzie do tego, że tel skończy na ścianie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriss
    No na 2.3.3 jest język polski ale nie ma słownika dla PL ... czyli nadal wracam do en + polish keyboard ;)

1- znaczy, że mam telefon z polskiego oddziału googla

2- aktualizacja ma potrwać kilka tygodni więc niektórzy już mają, a inni mieć będą (czy wszyscy to nie wiem)

3- nie ma polskiego słownika, to fakt ale nie widzę problemu bo instaluję klawiaturę HTC IME i mam polski słownik, polski system, brak problemów

---------- Post dołączono o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

no u mnie jest to tragedia i zaczyna nie to wkurzać. Dojdzie do tego, że tel skończy na ścianie :/

Ja bym proponował zrobić mu reset do ustawień fabrycznych bo coś musiałeś ostro namieszać, albo dziwną aplikację zainstalowałeś, u mnie wszystko śmiga aż miło od samego początku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza
    Tyle, że telefon pochodzi z oddziału googla w pl, choć nie wiem czy to coś zmienia

Jak juz wczesniej pisalem, mam Nexusa z RTV Euro AGD i z samsunga mi napisali, ze ten telefon nie jest oficjalnie dostepny na rynku Polskim. No chyba, ze cos zmienilo w ostatnim czasie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriss
    Jak juz wczesniej pisalem, mam Nexusa z RTV Euro AGD i z samsunga mi napisali, ze ten telefon nie jest oficjalnie dostepny na rynku Polskim. No chyba, ze cos zmienilo w ostatnim czasie...

oddział google to nie sklep więc niewiele ma z oficjalną dystrybucją, zresztą temat nie ma znaczenia już chyba skoro język PL się pojawił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Kriss: pewnie ze nie ma znaczenia zreszta tak jak nie ma znaczenia czy jest Polski wogole. Tylko nie wiem jak jest z tymi Nexusami z Polskiego oddzialu Google, bo w pudelku mojego nexusa byla karka O2D czy Tmobile nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kriss
    Tylko nie wiem jak jest z tymi Nexusami z Polskiego oddzialu Google, bo w pudelku mojego nexusa byla karka O2D czy Tmobile nie pamietam.

Ale co jak jest z nexusami? Nie rozumiem Twojego pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam nexusa z pl oddziału googla i żadnej karty w nim nie miałem. był pusty, ale nie był w pełni wyposażony. ładowarkę dostałem pod koniec stycznia dopiero, ale jest fajna bo malutka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi