Skocz do zawartości
Kamil92

Gry z Playstation na smartphonach z Androidem w tym roku

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie to na prototypie a nie na telefonie i o ile wyświetlało w 1080p to nie znaczy, że gra działała w tym trybie. Wystarczyło odpowiednie skalowanie. Coś jak telewizja 480p na telewizorze 720p. Obraz odpowiednio przetwarzany z podbitą sztucznie rozdzielczością. Pokaż mi grę na sgs 2 odpaloną w full hd z teksturami w rozdzielczości full hd to uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Husajn

@Up

Może 4096x4096? Czego ty oczekujesz od telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spokojnie, wszystko w swoim czasie...wczesniej czy pozniej ale bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    co wy gadacie, na 2-rdzeniowce od qualcomma pojdzie juz ps2;) i jak na razie nie zapowiada sie zeby tegra kiedy kolwiek byla lepsza od qualcomma

Grafika na poziomie PS2 a emulowanie PS2 to dwie różne sprawy. Jest pewna niepisana zasada mówiąca, że do efektywnej emulacji jakiegoś układu potrzeba ok. 10 razy większej mocy.

PS2 ma dosyć skomplikowane (skomplikowane, a więc trudne do emulowania, niezależnie od taktowania "zaledwie" 300 MHz) serce zwane Emotion Engine. Dosyć powiedzieć, że dopiero od jakiegoś czasu na najlepszych PC można się cieszyć sprawną emulacją tej konsoli. Samo PS3 było do tego zdolne tylko w pierwszych wersjach 40 GB wyposażonych w elementy tego właśnie układu, PS3 pozbawione tych układów już do emulacji nie są zdolne (kwestia poradzenia sobie a chęci zarobienia przez Sony to inna sprawa). Nie można porównywać 300 MHz w konsoli do 300 MHz na procesorze x86 czy na ARMie.

Wg. mnie dużo wody w Wiśle upłynie, zanim przenośne sprzęty nie od Sony dysponujących dokładnym opisem w/w układów będą w stanie odpalić GTA San Andreas w tych 25 fps :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do sprawnego dzialania emu PS2 wcale nie jest wymagane posiadanie mocnego komputera.

Na moim laptopie z przed 2 lat klasy c2d 2,26 Ghz z intel hd 4000 gry dzialaja bardzo plynnie np. FFX, czy DBZ dzialaja idealnie.

Na telefonach sadze ze bedzie to mozliwe juz w 2014.

Np. tegra 5 ? ma byc szybsza od c2d 75x, wedlog planow ma pojawic sie w 2014.

A wiadomo ze konkurencja tez nie bedzie spala i wyposci jezcze zapewne szybdze arm'y.

Ja jestem dobrej mysli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

mi sie zdaje ze jak idzie otrzymac od czegos kilka razy lepszy grafike to czemu nie mozna emulowac kilka razy lepszej grafiki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x